Zavrieť

Porady

platnosť pracovnej zmluvy

dobrý den,zamestnavatel mi bez mojho vedomia zrušil hlavny pracovny pomer na pracovný pomer dohodou.odhlasil ma zo ZP a SP.ja som o tom nevedela a ani som mu nič nepodpisovala,žiadne zrušenie prac.pomeru,ani žiadnu novú pracovnú dohodnu. je stále platná moja pôvodna pracovná zmluva?prosím poradte mi,potrebujem túto informáciu dosť súrne.dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ak tvoja zmluva bola na dobu neurcitu a ziadnu zmenu si nepodpisovala, je stale platna.
    zjavne si ale jej platnost budes musiet vysudit, ked si tvoj zamestnavatel dovolil ta odhlasit z poistovni.

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Silvia, k akému dátumu ťa odhlásil z poisťovní? Ak to nevieš, na Sociálnej poisťovni ti to povedia.
    Llívia Pozri príspevok
    Silvia, k akému dátumu ťa odhlásil z poisťovní? Ak to nevieš, na Sociálnej poisťovni ti to povedia.
    dakujem za odpoved.ku 29.2 2012.a dozvedela som sa to až vtedy ked som dávala výpoved ku 31.3 2012.išla som si do prace podpísať výpoved a dal mi ju z dátumom ku 29.2 2012.tak som sa ho opýtala že čo to má znamenať,a on že nám,teda všetkým svojím zamestnancom,zrušil tpp.tak som mu povedala že to mu nepodpíšem lebo s tým nesúhlasím.keby som mu nedávala výpoved tak sa to podla mna ani nedozviem,až dovtedy,kým by mi neprišiel nedoplatok zo ZP.
    drobeceva Silvi, prosím Ťa, objasni mi, čo si mala celý marec, nechodila si do roboty?
    ivka70 Pozri príspevok
    Ak tvoja zmluva bola na dobu neurcitu a ziadnu zmenu si nepodpisovala, je stale platna.
    zjavne si ale jej platnost budes musiet vysudit, ked si tvoj zamestnavatel dovolil ta odhlasit z poistovni.
    dakujem.

    platnosť pracovnej zmluvy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.