Zavrieť

Porady

Letná brigáda - žiadosť

Ahojte, potrebujem radu ohladom brigady. Prvykrat si idem pisat ziadost, ale neviem co do nej dat. Pozerala som nejake vzory na internete ale to su len do seriozneho zamestnania. Vacsinou su typu ze reaguju na nejaky inzerat, ale ja si hladam pracu len tak naslepo. Taktiez nemam zaujem o ziadnu konkretnu poziciu, takze neviem co by som dala do toho uvodu. Do jadra viem napisat len vzdelanie, jazyky a svoje schopnosti/zrucnosti...bude to stacit? lebo zatial nemam ziadnu prax.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    a komu tú žiadosť chceš adresovať? ved to treba konkrétne a list našiť priamo "na telo" určitej firme, ak nemáš čo ponúknuť, tak ti ani neodpovedia.
    hlavicku aj adresu mam, len neviem co dat do uvodu(to je vecsinou ta prva veta, napr. ked niekto reaguje na inzerat z nejakych novin), no bohuzial kazdy raz zacina a nemam im co ponuknut kedze som este nemala nejaku serioznu brigadu, maximalne tak mozem naspisat svoje schopnosti

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    tak prvú vetu vynechaj, len napíš pozdrav a pokračuj..................

    Letná brigáda - žiadosť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.