Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    buchač Pozri príspevok
    ...mám za to , že Lucia si pod pojmom " testy " niečo iné predstavovala .......

    ...he , ale ak nech sa trápi ......aspoň nemusím ja hľadať ....
    ..

    ..myslím, že potrebuje dostať na tácke odpovede...aby sa nemusela trápiť...ale to už nedám...tiež to mám upratané...ale treba sa to naučiť, nie odpísať..či nyje?..
    nikto nejde odpisovat ... su to len skusobne testy.. nejdem este na skusku.. ale ked nechces nemusis davat odpovede

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ...niekde by som mal mať uložené .....len musím záložné HDD prelustrovať ....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ...mám za to , že Lucia si pod pojmom " testy " niečo iné predstavovala .......

    ...he , ale ak nech sa trápi ......aspoň nemusím ja hľadať ....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Lucia 1087 Pozri príspevok
    a co som si pod pojmom "testy" predstavovala?
    Lucia 1087 Pozri príspevok
    dakujem :-) a odpovede su k tomu neni ? ci ?
    .....he .....na nete som už dosť dlho , aby som aj na diaľku vedel čítať medzi riadkami , slovami .....

    ...ozaj , nemám ísť miesto Teba na skúšky ...????

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Lucia 1087 Pozri príspevok
    nikto nejde odpisovat ... su to len skusobne testy.. nejdem este na skusku.. ale ked nechces nemusis davat odpovede
    Lucia , dobre ...nejdeš odpisovať , beriem.....

    Ide ale o to , že tie testy sú rôzne ...súbor otázok sa mení od skúšok po skúšky , aj keď ich točí tá skúšobná komisia ...
    Testy povedzme nabifľuješ ...aj to sa dá , no na ústnych je to potom trochu ťažšie ,tam sa dávajú iné otázky ...

    Prirovnal by som to k skúškam v autoškole ....testy OK , aj tá skúšobná jazda vyjde v pohode ...no potom na tej ceste - v ostrej premávke to trochu inak vyzerá ...

    Najlepšie je prebehnúť si testy bez tých kontrolných odpovedí a hľadať chybu ,či som správne odpovedal ...
    Odhliadnuc od faktu , že na kurze by ste ich mali spraviť niekoľko ....no to záleží ale aj od poskytovateľa - organizátora kurzu , že ako sa stavia k tým svojim adeptom ...
    Keď som si ja robil preukaz OS , tak sme mali prednášajúceho jedného právnika na dôchodku a to bolo iné prednášanie ...formou diskusie a preberanie tých všeliakých možných variant problémov...

    prosim nema niekto skusobne testy pre sbs ? pls

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.