Zavrieť

Porady

Udelovanie bodov- neuzitocny.

Rada by som poznala nazor poradakov -myslite si, ze prispevok v konkretnej teme, kde je len citovany iny prispevok a pisatel prispevku da do svojho prispevku len bodku, je pre temu prinosom?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

avalik je offline (nepripojený) avalik

avalik
myslis tento prispevok? http://www.porada.sk/t98890-p60-star...ml#post2094041

tak to je ciastocny citat z mojho prispevku http://www.porada.sk/t98890-p60-star...ml#post2063052 (za ktory si mi tiez dala neuzitocne )

ak si si nevsimla tak, Llívia doplnila poznamku do mojho prispevku

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Llívia
Áno, je užitočný - aspoň miliónkrát užitočnejší ako táto a podobné témy (zakladané stále rovnakými ľuďmi) o ničom

Mám tiež otázku: myslíte si, že keď niekto v téme o psoch smúti za svojím mŕtvym psíkom, je to neužitočné?

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

Ferdosondo
buchač Pozri príspevok
hlavne v reálnom živote ....kopal by som najradšej do hlavy , aby nekrívali ...
A nepozeráš Ty náhodou veľa akčných filmov?

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

tictac7
...pre tému nie. Ale "bodkovateľ" má príspevok k "dobru"....

...a neužitočné bežne dostávam pri odpovedi, ktorá sa zadávateľovi, alebo niekomu inému nepáči...

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
...ma vždy pobaví jeden exot .......pravidelne sa realizuje ...

...že " neužitočné " zadrieť v srandičkách ...???

...čo už , každý sme síce nejaký ........ale kto nepozná srandu , dobrý vtip ......nie je to veselý človek ....a takých ja strašne " ľúbim " , hlavne v reálnom živote ....kopal by som najradšej do hlavy , aby nekrívali ...
day svoj nick nezapres
wagner A čo trafená hus zagágala?

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač


day 18 Minutes Ago #14917
svoj nick nezapres
...pôvod svojho nicku som už niekedy spomínal ....

Vonkoncom nejde o význam slova " buchnúť , udrieť , kopnúť .....si " .....
Ide tu o spojenie významu slova s mojim bývalým povolaním ....

day , otázka :

Patríš aj Ty medzi tých ... stále vážnych , pesimisticky naladených , so stisnutými perami v jednu tenku čiaru miesto úst .........???

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Llívia
tictac7 Pozri príspevok
...pre tému nie. Ale "bodkovateľ" má príspevok k "dobru"....

...a neužitočné bežne dostávam pri odpovedi, ktorá sa zadávateľovi, alebo niekomu inému nepáči...
Tictac7, ak "nezaujatá" zakladateľka tejto témy nemôže spať kvôli tomu príspevku:
1Dara Pozri príspevok
myslis tento prispevok? http://www.porada.sk/t98890-p60-star...ml#post2094041

tak to je ciastocny citat z mojho prispevku http://www.porada.sk/t98890-p60-star...ml#post2063052 (za ktory si mi tiez dala neuzitocne )

ak si si nevsimla tak, Llívia doplnila poznamku do mojho prispevku
tak k tvojej prvej vete asi toľko: zvysoka ..... na body, pretože už dávno neplnia tú funkciu, akú by mali (mala by zostať len tlačidlo "Súhlasím" a kto nesúhlasí, nech sa realizuje slovami, ale to je ). Bod mi dala Kvaka - za OBSAH toho príspevku, pretože s ním asi súhlasí, inak by neklikala ani na "Užitočné", ani na "Súhlasím". Pozri si z tej témy posledných asi 6 strán + dve následne založené témy (a témy, ktoré po tých posledných 6 stranách zakladala rovnaká osôbka ako založila aj túto tému) a pochopíš (dúfam), prečo som tam ten príspevok dala.
A k tvojej druhej vete: veď presne toto aplikuje zadávateľka tejto témy (nielen na mojich príspvkoch, viď napr. že v rovnakej téme označila ako "Neužitočný" príspevok od Dara1, v ktorom Dara1 smútila za jej mŕtvym psíkom). Tá, ktorá má v profile napísané: Ži a nechaj žiť a podobné "perly". Len zabudla dodať, že žiť nechá len tých, ktorí jej neodporujú

Toto je ten môj príspevok:
Llívia Pozri príspevok
1Dara Pozri príspevok
...Veľa poraďákov má doma psa a nenašiel som tu žiadnu tému, ktorá by sa venovala výhradne týmto nádherným stvoreniam, kde by si poraďáci navzájom pomohli a podelili sa so svojimi skúsenosťami ohľadom výživy, kŕmenia, výcviku, chorôb, alebo len tak pokecali o bežných starostiach a radostiach, poprípade sa aj pochválili svojimi miláčikmi.

preto navrhujem, aby sme pokracovali dalej v sulade so zadanim temy a na problematiku psov s PP a bez PP si mozes zalozit svoju samostatnu temu (poznámka: odkaz bol pre Alaya1).
.
Neviem pridať citáciu bez toho, aby bolo v nej niečo doplnené. Táto nepotrebovala doplniť nič, pretože s Darou1 úplne súhlasím, ale niečo som tam dopísať musela, inak by sa citácia nedala pridať ako nový príspevok
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
Indeed ...možeš v citacii mazať , a tak zvyrazniť len to,čo chceš aby ta citacia obsahovala
avalik Indeed, ta citacia nie je cela, takze zmazane bolo
Llívia Ako píše 1Dara: z citácie zmazané bolo a aj tak sa nedala pridať len samotná citácia.
  zbaliť

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Vylúčený člen Indeed
Pretože to niektorí ťažko nesú , keď sa snažia a pridajú príspevok a niekto im zaň udelí "neužitočné"

navrhujem toto hodnotenie premenovať na neutrálnejšie vyjadrenie,

napríklad. " k veci " a "od veci"

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Llívia
alaya1 Pozri príspevok
Nerozumiem, preco sa stale chytaju mojich tem tie iste nicky a cituju, cituju. Toto je vseobecna tema, otazka bola vseobecna, nie k danej teme. No hold- trafena hus.....
zagágala o 9:13 ...
alaya1 Pozri príspevok
A moj nazor je, ze to bodovanie len rozduchava vasne tu na porade.Mne je suma-fuk, ci mi niekto prida, ci nie bod. Ale uz som si pozrela, kto komu a kedy a hned mi je viac veci jasnych.
Zaujímavé, že toto hovorí tá, ktorá mi nasáčkovala 15 neužitočných Asi jej vadí, že sa jej naspäť vrátilo 15 + 1
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
alaya1 -)) pekny den ti Livika a hlavne, slnko v dusi-)
Llívia Aj tebe, aspoň pri tom slniečko ti dobre trávička porastie. Mimochodom, vypadlo ti jedno "L" ;-)
Indeed Tak si daj do nicku aspon 3 L a potom sa dožaduj aby každý písal Tvoj nick spisovne. Inak si normálna ??
  zbaliť

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alaya1
Holky, kliknem vam ja ten 3 hlas, aby ste mali pekny poradacky den.Lebo zjavne vas zivot sa odvija od tejto stranky. Majte pekny dnik.
Llívia Super, že ti konečne došlo, že je táto téma o h...e. Kedy si zas spravíš nádherný dník a zložíš niečo podobné?

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin Richard
WOW, takáto diskusia nemá nárok existovať na Porade, presúvam na smetisko!

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Llívia


alaya1

36 Minutes Ago #14941 Mne je to totalne jedno, ale jedna poradacka" ZABILA", dat pochvalu v odkazoch, ze DOBRE PISES, za prispevok, co obsahuje len bodku-)). Hold, poradacke klany funguju.A ja som dostala 2x neuzit. za obrazky trpiacich psov . Vizitka...




Ty ma vždy tak dobre pobavíš Tá poraďáčka, ktorá "zabila", bola Arizona. Tá Arizona, ktorú Alaya1 obivinila a nahúkala jej za údajné uaztvorenie témy, čo však nebola pravda, ale doteraz sa Arizone za to NEOSPRAVEDLNILA!!!

A ja som dostala 15 neužitočných od jednej a tej istej ...... - vrátane toho, kde som sa pýtala istej osôbky, aby mi vysvetlila, že kde som si v mojich príspevkoch odporovala. Holt, zistila, že klame, tak radšej klik na "neužitočné" ako si priznať chybu

Vizitka je to, že niekto snorí po profiloch
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
alaya1 Livika, myslim, ze to bola KVAKA....Nie Arizona-)
Llívia A zase ti tam chýba to "l" ;-)
Llívia Kohože sa to snažíš oklamať? Obivinila si z toho Arizonu, tak nezahováraj ;-)
  zbaliť

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alaya1
Nerozumiem, preco sa stale chytaju mojich tem tie iste nicky a cituju, cituju. Toto je vseobecna tema, otazka bola vseobecna, nie k danej teme. No hold- trafena hus.....

A moj nazor je, ze to bodovanie len rozduchava vasne tu na porade.Mne je suma-fuk, ci mi niekto prida, ci nie bod. Ale uz som si pozrela, kto komu a kedy a hned mi je viac veci jasnych.
3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
Indeed na niektorých forach su dovolené len obmedzené citacie predch.príspevkov v rozsahu jednej vety,kvoli prehľadnosti
alaya1 Mne je to totalne jedno, ale jedna poradacka" ZABILA", dat pochvalu v odkazoch, ze DOBRE PISES, za prispevok, co obsahuje len bodku-)). Hold, poradacke klany funguju.A ja som dostala 2x neuzit. za obrazky trpiacich psov .Vizitka...
Kvaka Bod som dala ja, lebo v príspevku bola citácia podstaty témy, v ktorej si ty rady už nedávala, ale si len provokovala.
  zbaliť

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.