Zavrieť

Porady

Potrebujem poradiť ohľadom stavebnej firmy.

Firma my postavila dom na kľúč, dostala zaplatené. Dom je v katastrofálnom stave od strechy, fasády, kanalizácie, kúrenie, ploty atď. Ako je firma postihnuteľná, keď som nútená všetko nanovo prerobiť. Na šojke my bolo povedaná, že ak firma stavia dom na kľúč nie je postihnuteľná? Prosím o poradenie. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    semirko Pozri príspevok
    Firma my postavila dom na kľúč, dostala zaplatené. Dom je v katastrofálnom stave od strechy, fasády, kanalizácie, kúrenie, ploty atď. Ako je firma postihnuteľná, keď som nútená všetko nanovo prerobiť. Na šojke my bolo povedaná, že ak firma stavia dom na kľúč nie je postihnuteľná? Prosím o poradenie. Ďakujem
    Máš nejaký preberací protokol? Spíš a hlavne nafoť všetky závady a reklamuj ich.
    Každá firma je postihnuteľná.... je fakt, že súdy pracujú pomaly, ale raz sa možno dočkáme....
    tictac7 ...tiež dobrá otázka :-)

    semirko je offline (nepripojený) semirko

    semirko
    Som sama a v čase stavby som bola v nemocnici a práce sa platili zálohovo. Teraz sa ukazujú postupne všetky závady, padá strecha, padajú ploty, naoko bolo všetko fajn a ja ako žena veľa veciam nerozumiem. Potrebujem aby my preplácali práce nanovo, ale začína s tým byť problém

    Potrebujem poradiť ohľadom stavebnej firmy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.