Zavrieť

Porady

ziadost o prijatie do zamestania co všetko poslat...

Dobrý večer,
chcem sa spýtat co presne mam všetko poslať do práce kde ziadam o prijatie do zamestania.
Naposledy som písala pred 8rokmi takze mam z toho zmätok.
Prípadne mi prosím prilozte aj nejake vzory budem Vám vdacna.ĎAkujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Nám stačí jednoduchá žiadosť, že na základe trebárs inzerátu žiadaš o prijatie do pracovného pomeru. A k tomu profesný životopis.
    chvalabohu sa už nepíše, že "narodil som sa mame krajčírke a otcovi zváračovi ako tretie dieťa..." - to už nikoho nezaujíma...

    Hlavne je teraz trend písať túto formulku:


    Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti ................ Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák.
    č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.


    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    satanek01 Pozri príspevok
    Dobrý večer,
    chcem sa spýtat co presne mam všetko poslať do práce kde ziadam o prijatie do zamestania.
    Naposledy som písala pred 8rokmi takze mam z toho zmätok.
    Prípadne mi prosím prilozte aj nejake vzory budem Vám vdacna.ĎAkujem
    Ak reaguješ na ponuku napr. na Profesii, máš to tam priamo uvedené. Najčastejšie je to len samotný profesný životopis,.

    satanek01 je offline (nepripojený) satanek01

    Byť šťastným a iných obšťastňovať... ...viac satanek01
    dakujem pekne a tuto formulku mam dat do tej ziadosti o zamestnanie?
    takze ako som pochopila potrebujem strukturovany zivotopis a motivacny list.
    A ešte sa chcem spýtat motivacny list je to iste ako ziadost do zamestania.Ďakujem pekne za všetky tipy rady...

    ziadost o prijatie do zamestania co všetko poslat...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.