Zavrieť

Porady

práca na doma- nejaké skúsenosti/odporúčania?

Ahojte,

prosím o (po)radu. Chcem si privyrobiť formou práce na doma.

Náplň práce je spracovanie reklamných dokumentov - opisovanie, rozmnožovanie a rozposielanie reklamných dokumentov.
Uhradiť sa má spočiatku administratívny poplatok= 15 EUR (zahŕňa registráciu v systéme/zaškolenie/moje reklamné dokumenty), v prípade rozhodnutia ukončiť prácu sa má tento na písomnú žiadosť mňa ako žiadateľa údajne v plnej výške vrátiť.

Pri tomto type práce sa však zjavne neuzatvára dohoda o vykonaní práce/ o pracovnej činnosti, podľa inštrukcií, ktoré som dostala. Nezdá sa teda, že by som mala mať istotu v podobe zmluvnej ochrany.
Navyše zárobok sa má pohybovať okolo 500 eur mesačne=>0,50EUR na jednu reklamnú stranu,a vzhľadom k pomerne vysokému zárobku za takúto činnosť neviem, či mám tomu veriť.

Máte vy nejaké osobné skúsenosti s prácou na doma? Ako ju hodnotíte? Poradili by ste mi "ísť do toho"?
Ďakujem za akékoľvek rady/vyjadrenia.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

    Gabhus
    Tak do toho nechoď - podľa mňa. Kamarátka si zháňala touto formou prácu, zaplatila 15 eur (neviem či to bol ten istý inzerát alebo podobný) a prišla jej ponuka na sprostredkovávanie nebankových pôžičiek, kde sa ručí nehnuteľnosťou - teda niekomu pôžičajú 3000 a ten dotyčný nakoniec príde o byt. Dokonca neviem, či je to ešte legálne.... Oni tí ľudia napíšu že reklamy, prepisovanie stď. a v skutočnosti je to pyramídová hra, pôžičky a podobné veci. Osobne neodporúčam

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...citujem...opisovanie, rozmnožovanie a rozposielanie reklamných dokumentov.

    ..teda, okrem toho, že nič konkretne nemáš na papieri, vzniknú ti náklady, papier, tlačiareň, poštovné, prípadne roznáška...divné, nie?..het od toho!..

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    keby si to sem dal pred 15-tymi rokmi tak sa nedivim ale uz sa o tom tolko povedalo-popisalo ze je to odrbavanie... sa cudujem ze tomu este niekdo veri.a mozno nemam pravdu...treba skusat mozno raz sa najde dobrak co nechce len poplatky ale nieco aj zaplati.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    možno som to tu už niekde písala.... kolegynina mama doma robila tie ozdobné papierové tašky a kompletizovala tie želníčka k nar. a meninám....keš minimálna... porozťahované všade a aby stíhala tak ked chodia na víkend k rodičom tak všetci mame pomáhali robiť taštičky....

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    aj ja som mal kolegynu ktora na nocnej furt šila rucne kozene topanky to uz tak 6 rokov dozadu,vraj je spokojna ked ma 800 korun na mesiac za 3-4 hod. denne.ruky mala ako ostravsky hornik,som to skusal zo srandy ale reku radsej umriem od hladu...to bola makacka.....a teraz sa zaraba uz 500€ za plnenie obalok....

    práca na doma- nejaké skúsenosti/odporúčania?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.