Zavrieť

Porady

Ako začať s vedenim JU?

Zdravím, všetkých. Som tu nova a chcela by som zacať viesť JU . Najprv iba manželovi , neskor... sa uvidi. Prosim vas ako a kde a čím začat? Aj ked si mylsim, že sa vsetko da zvladnuť, ak sa chce , ale som z toho trosku zmatena, čitam tu tolko info, ze . Nemam žiadne ekonom. vzdelanie, ale manzelovi som robila vo firme prijem a vydaj FA , prijem objednavok....Teraz som par mesiacov po RD, takze som /po 4 rokoch/ trosku zo vsetkého vyhukana . Dá sa to zvládnuť? Rozmysla, ze si urobim kurz JU a potom skolenie v konkretnom PC programe. Zvazujem Money. Dakujem vsetkým vopred za povzbudive slova .m.
Naposledy upravil Dav : 04.12.12 at 18:36
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Enyma je offline (nepripojený) Enyma

    Enyma
    Držím palce, odporúčam si kúpiť aj príručku vedenie jednoduchého účtovníctva, ktorú vydávajú každý rok. Je to dobrá pomôcka s praktickými príkladmi. Pozri si aj blok začiatočník v JU - sú tu príklady z praxe. Ak budeš potrebovať pomoc napíš.
    Je , dakujem, velmi sa tesim, ze aspon niekto zareagoval. Myslim, ze to pojde, len som bola asi v nejakom negat. ladeni a potreb. som pocut nieco pozitivne . Vcera som nad tym sedela a bavi ma to celkom . Tak vdaka a beriem ta za slovo .

    nikulik je offline (nepripojený) nikulik

    nikulik
    Maria Artimova Pozri príspevok
    Je , dakujem, velmi sa tesim, ze aspon niekto zareagoval. Myslim, ze to pojde, len som bola asi v nejakom negat. ladeni a potreb. som pocut nieco pozitivne . Vcera som nad tym sedela a bavi ma to celkom . Tak vdaka a beriem ta za slovo .
    Mária v tom negatívnom ladení budeš dosť často čo sa týka účtovníctva. Veľa čítať čítať čítať. Drzim palce

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Rozhodne by som na tvojom mieste absolvovala kurz účtovníctva a hneď začala....Kurz ti dá aspoň aký taký obraz o tom čo ťa čaká...zbytok už musíš študovať v zákonoch sama. Porada ti v tomto určite veľa pomôže. Poznám veľa žien, ktoré nemali ekonomické vzdelanie, začínali takto a sú z nich dnes šikovné účtovníčky....

    Ako začať s vedenim JU?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.