Zavrieť

Porady

O psoch?

mravecs Pozri príspevok
Budeš sa možno diviť , ale obce majú problém finančne pokryť aj dôležitejšie oblasti ako tvojich psov .
Majú, ale netreba zabúdať ani na to, že daň za psa je súčasťou príjmu obce, tak prečo ju nevyužiť na aspoň minimálne riešenie problému s túlavými zvieratami. Zbytok ostáva na sponzoroch a nadšencoch, aj keď Llívia má pravdu - je to riešenie následkov, nie príčiny. Šťastné a Veselé Vianoce a pokoj ľuďom dobrej vôle. Aby sme mohli pomáhať zvieratkám - od mravcov, cez kapre, až po slony.
Dav Príspevky sú presunuté z témy Pomoc zvieratám
Llívia Táto téma nemá vôbec žiadny význam ani zmysel, prečo tu vôbec svieti?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dav
mravecs Pozri príspevok
Riešenie je úúúúúúúplne triviálne.

Nech drží doma zviera IBA ten, kto sa oňho postará.

Keby boli ľudia zodpovední :
- ušetrilo by sa na odchytoch
- ušetrilo by sa na útulkoch
- nemuseli by sa robiť "zbierky" na útulky.

Keby si psíčkári miesto týchto drí...v tu urobili :
- medzi sebou poriadok
- medzi ľuďmi trvalú osvetu
- ( dali taký návrh zákona ).
Kandiduj na prezidenta

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Llívia
mravecs Budeš sa možno diviť , ale obce majú problém finančne pokryť aj dôležitejšie oblasti ako tvojich psov

Diviť sa budeš možno ty, ale predchádzať tomu, aby ľudí nedohrýzol pes s neznámym zdravotným stavom alebo aby nespôsobil dopravnú nehodu, ktorá môže pre niekoho skončiť aj s trvalými následkami, považujem za dôležitú oblasť. Máš trochu krátkozraké uvažovanie, pretože v oboch prípadoch, keď sa niečo stane, sa poskladáme na následky všetci a kľudne jeden takýto prípad môže v konečnom dôsledku vyjsť viac ako príspevok obce na útulok na celý rok, len sa to nebude platiť z chlievika peňazí určeného pre obce, ale z iných chlievikov.

Ale hlavne ide o to, že tie zvieratá trpia a doplácajú na ľudskú nezodpovednosť a samé si nepomôžu!!!

Mimochodom, možno sa budeš diviť ešte raz, ale keď bežný občan si neplní svoje povinnosti, tak mu je hneď vyhrážané pokutami alebo inými sankciami. Keď si neplní svoje povinnosti štát, kompetentní sú vysmátí, lebo im nikto nič nemôže.
buchač Tak na toto som zvedavý , že ako mravecs zareaguje ...ALE nič príjemné to určite nebude ...

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

zknihy
Dav Pozri príspevok
Kandiduj na prezidenta
To až taká ..rva vyzerám ?? (lebo doteraz šecci boli takí )

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dav
zknihy Pozri príspevok
To až taká ..rva vyzerám ?? (lebo doteraz šecci boli takí )
... ani oni nevyzerali, keď kandidovali, to boli anjeli ... ale ak by bolo internetové hlasovanie, mal by si väčšiu šancu (tisíckrát)...

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

vlado 33
mravecs: Čo chováš doma? Vtáčiky? Alebo len toho svojho. Daj pozor! Aby ti aj ten nezdochol. A daj pokoj zvieratám keď im nerozumieš.

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alaya1
mravecs Pozri príspevok
Zas nejaký úchyl rozpráva o vianočnom a novoročnom prianí psov.
Nebudem oslovovat, neviem, ktory nick pouzit.
Ale ak ma niekto zalubu v ochrane zvierat, je to jeho vec, ak ma niekto zalubu pomahat Africanom, je to jeho vec, ak ma niekto zalubu pindat a urazat na forach, je to jeho vec...ale aj vizitka intelektu.Tak nechajme kazdemu, co chce robit,nech si robi a nech sa angazuje. Svet je velky.

Ale diagnostikovat uchylnost cez net, na to treba ale gule-))

Odporucam zalozit temu, ako NEPOMAHAT zvieratam a tam sa angazovat, toto je pre tych druhych pre milovnikov zvierat...
Naposledy upravil alaya1 : 25.12.12 at 23:10 Dôvod: dopl.

mravecs je offline (nepripojený) mravecs

Vylúčený člen mravecs
alaya1 Pozri príspevok
Nebudem oslovovat, neviem, ktory nick pouzit.
Ale ak ma niekto zalubu v ochrane zvierat, je to jeho vec, ak ma niekto zalubu pomahat Africanom, je to jeho vec, ak ma niekto zalubu pindat a urazat na forach, je to jeho vec...ale aj vizitka intelektu.Tak nechajme kazdemu, co chce robit,nech si robi a nech sa angazuje. Svet je velky.

Ale diagnostikovat uchylnost cez net, na to treba ale gule-))

Odporucam zalozit temu, ako NEPOMAHAT zvieratam a tam sa angazovat, toto je pre tych druhych pre milovnikov zvierat...
Takže ty si so svojim intelektom nepochopila, že pes nevie NIČ o ľudských sviatkoch (narodeniny / meniny / Vianoce) , takže nemôže!!! na ne viazať svoje túžby.

PS
Zopakujem : Mne psíčkári za dverami vlastného bytu/ dvoru nevadia.

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alaya1
mravecs Pozri príspevok
Takže ty si so svojim intelektom nepochopila, že pes nevie NIČ o ľudských sviatkoch (narodeniny / meniny / Vianoce) , takže nemôže!!! na ne viazať svoje túžby.

PS
Zopakujem : Mne psíčkári za dverami vlastného bytu/ dvoru nevadia.
Plagat vyrobilo OZ PH, nie ja. Angazuju sa tam deti,myslim, ze starostlivostou o zvierata sa nicomu zlemu nenaucia, je to vzdy lepsie, ako pisat o nich v teme drogy.

P.S. moj pes vianocne sviatky neoslavuje, ani darceky nedostava-)

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alaya1
mravecs Pozri príspevok
No aj na to - dať na jednu úroveň zvieratá a Afričanov treba mať extra intelekt a gule - - odhadujem, že ty NEMÁŠ ani jedno

Vies, ze ma tvoj odhad absolutne netrapi.

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alaya1
mravecs Pozri príspevok
Načo zdôrazňuješ to, čo je normálne ?

Prispievaš kladne na tejto stránke / aj ten priblblý plagát sa tvári, že prispieva kladne na tejto stránke

OK, je to lepšie, len by ich dospeláci nemali viesť/púšťať do extrémov

Kazdy ma ine, svoje extremy, ze?

Ak ta tema irituje, neotvaraj ju.
Mne psy pomahaju aj v praci, mam k nim iny vztah ako ty. Tak to nechaj tak a venuj sa , napr. kozmickemu vyskumu-)

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alaya1
mravecs Pozri príspevok
Intelekt si viackrát spomínala ty = nadmieru citlivá ku psom a kto vie aká k ľuďom.

Tak to sa opytaj ludi, kladne samohodnotenie nie je slusne, ani na Vianoce.-)

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alaya1
mravecs Pozri príspevok

Si sa zbesnela ?
- ešte mi odporuč akadémiu tretieho veku

Ak myslíš napr. na nicky, tak ja som nikdy nepropagoval / nenabádal nasledovať / NEŽIADAL o podporu, aby som ich mohol mať
(a ty napriek tomu do nich zapáraš )

Myslela som,, ze zvladas este aj beznu VS, nie seniorske stretavky-)

Ake nicky? Pisala som, ze kazdy ma nejake extremy.
Mna tu nemaju radi, lebo propagujem len chov PP psov, ludia tu to nechcu chapat a nemaju k tomu vztah. Niekto ma iny extrem atd...Mne je suma fuk, kto a co je na Porade, neriesim "kasty", ani nicky, body, suhlasi. Napisem si, co chce a je to.

Ale toto nie je chat, ale seriozna tema Porady, dufam, ze tie nase bludy niekto rano vymaze, za co mu vopred dakujem-)
Indeed ..ako učiteľka by si mala ovládať pravopis... že "suhlasi" chi-chi-chi

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.