Zavrieť

Porady

Dobry den. Potrebujem poradit odobrali mi vodičsky preukaz súdom na 18 mesiacov 800 eur pokuta , už je polovica trestu uplynuta vrátia mi ho ? Vopred dakujem

Dobry den. Potrebujem poradit odobrali mi vodičsky preukaz súdom na 18 mesiacov 800 eur pokuta , už je polovica trestu uplynuta vrátia mi ho ? Vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Treba si podať žiadosť na okresný súd, ktorý vydal trestný rozkaz. V žiadosti uveď aj sp.zn. pod ktorou ti bol vodičák odobratý (samozrejme aj svoje osobné údaje) a môžeš uviesť že vodičský potrebuješ vrátiť kvôli práci.

    lulu 8 je offline (nepripojený) lulu 8

    lulu 8
    nie nepatri to pod admestiu... drogy,alkohol nie,zistovala som ,lebo som taky isty pripad...

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    To sa musíš spýtať tam, kde ti vodičák odobrali - VP vrátiť môžu ale aj nemusia

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    neviem, či sa nespýtam od veci, neštudovala som to uplne, ale nespadá toto pod amnestiu?

    Dobry den. Potrebujem poradit odobrali mi vodičsky preukaz súdom na 18 mesiacov 800 eur pokuta , už je polovica trestu uplynuta vrátia mi ho ? Vopred dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.