Zavrieť

Porady

Zrazky zo mzdy za nadspotrebu kamiona.

Dobry den, prosim vas poradte mi niekto na tuto temu. Pracujem ako vodic kamionovej dopravy. Zamestnavatel si stanovil sam akusi normu spotreby tahacov a dal nam vsetkym vodicom podpisat dodatok ku zmluve, ze mi moze stiahnut z vyplaty ak prekrocim tutu normu. Dajme tomu mam urcenu normu 32 litrov na 100 km. Co spalim viac - zaplatim. V autach mame namontovane GPS zariadenia so sledovanim polohy aj spotrebovanej PHM, tak ze presne vie kolko kazde auto spotrebovalo PHM. Tak ze on si da spotrebovanu naftu do nakladov a este ju stiahne aj mne z vyplaty. Samozrejme ze som ten dodatok este nepodpisal, ale bola pri nom na listku napisana veta, ze kto to do konca mesiaca nepodpise, nesmie od 1.2.2013 dalej pracovat ako vodic. Neviem na aky urad sa mam obratit, samozrejme to podpisat nechcem, len neviem co mam robit. S pochopitelnych dovodov sa nepodpisem a budem velmi vdacny za vase rady. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Zrazky zo mzdy za nadspotrebu kamiona.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.