Zavrieť

Porady

exekucia a zamestnane

Dobry den, chcem sa opytat na Vase skusenosti..Mam este davno exekuciu, kedze som nastupila na MD a poberala rodicovsky prispevok,tak mi nestahovali nic 3roky.teraz sa idem zamestnat Ako dlho bude trvat exekutorovi kym pride na to,ze som zamestnana a zacne mi strhavat zo mzdy ???? Prosim, poradte mi.DAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lulazz je offline (nepripojený) lulazz

    lulazz
    Dobrý večer,
    to závisí od toho,kedy opätovne pošle súčinnosť do Sociálnej poisťovne a príde mu odpoveď,príp.od niekoho iného sa dozvie kde pracujete, hneď potom vydá príkaz a exekučný príkaz na vykonanie exekúcie zrážkami zo mzdy.
    Doporučujem Vám ale,aby ste sa skontaktovali so súdnym exekútorom a navrhli splátkový kalendár,ktorý budete dodržiavať, pokiaľ nechcete, aby sa Vám zo mzdy začali zrážať sumy.Žiadosť o splátkový kalendár si dostatočne odôvodnite a súdny exekútor by mal poslať Vašu žiadosť na vyjadrenie oprávnenému (obyčajne súhlasia,predsa radšej niečo ako nič
    Majte sa pekne!

    Ada9 je offline (nepripojený) Ada9

    vediem účtovníctvo pre firmy ...viac Ada9
    urči s týmto súhlasím, najlepšie je dohodnúť si splátkový kalandár s exekútorom. Hovorím z vlastnej skúsenosti z pozície veriteľa, pretože pokiaľ dlžník nekomunikuje väčšinou sa to v konečnom dôsledku preňho iba predraží

    lulazz je offline (nepripojený) lulazz

    lulazz
    VŽDY sa to pre povinného predraží,pokiaľ nekomunikuje s exekútorom a hrá mŕtveho chrobáka Nič sa nevyrieši, pretože exekútor musí konať,zisťovať majetok a majetkové pomery povinného,čiže trovy sa navýšia o hotové výdavky,najmä poštovné,telefonáty,v prípade výjazdu za povinným sa mu pripočítajú aj výdavky na pracovnú cestu,atď...

    exekucia a zamestnane

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.