Zavrieť

Porady

dovolenka

Dobry deň.Nastupil som do novej prace 2.1.2013,zmluvu mam na 6 mesiacov,skusobna doba je na 3 mesiace.mam 32 rokov a chcel by som sa opytať na kolko dovolenky mam narok? Dali mi podpisovat papier ze mam 16 dni dovolenky a mam si ju naplanovat.Kedže pracujem 11hodinove smeny tak sa mi krati lebo pracujem na kratky a dlhy tyzden.(takto mi to bolo vysvetlene) je to spravne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    k-amen31 je offline (nepripojený) k-amen31

    k-amen31
    Podľa zákonníka prace § 103 ods. 1 : Základná výmera dovolenky je najmenej štyri týždne.

    Ak robíš na krátky a dlhý týždeň, najmenej štyri týždne je podľa mňa najmenej 14 dní.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    k-amen31 Pozri príspevok
    Podľa zákonníka prace § 103 ods. 1 : Základná výmera dovolenky je najmenej štyri týždne.

    Ak robíš na krátky a dlhý týždeň, najmenej štyri týždne je podľa mňa najmenej 14 dní.
    ak pozorne čítaš, zmluva je uzatvorená na obdobie 6 mesiacov a za mesiac január nárok na dovolenku nevznikol ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.