Zavrieť

Porady

učtovanie v Omege

Prosim Vas, je tu niekto kto robi v Omege???? Zacala som s tym minuly rok robit a chcem sa spytat na jednu vec...mne vykazuje za minuly rok stratu a to tak, ze je to strata z roku 2011 a plus strata za rok 2012. My sme zalozili firmu v roku 2011. Neviete preco mi to tak vykazuje? V podstate na nakladovych uctoch mam zaciatocne zostatky a ono sa to naplna na to. Teda potom su tam obraty za rok a na konci mam konecny stav, ktory je rok 2011 plus rok 2012. A pri nakladoch to je tak isto....Dakujem za kazdu radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Júlia85 je offline (nepripojený) Júlia85

    Júlia85
    ladyrs Pozri príspevok
    výsledovkové účty nevykazujú PS k 1.1.
    Takze ak tomu dobre rozumiem, ked dam zavierku uctovnictva za rok 2012, tak mi v podstate vyjde len ta vysledna strata za rok 2012? Lebo ja som si len tak pozrela vykaz ziskov a strat bez uzavierky a tam mam v podstate evidovanu stratu v sume spolu, t.j. za rok 2011+2012.
    A este jedna otazocka, ako sa uctuju viza? myslim si, ze to bude ucet 512 ale voci akemu??? a nakup priruciek (knih) by ste dali na aky ucet?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.