Zavrieť

Porady

Zauctovanie faktury z 31.12.2012

Zdravim, dna 31.12.2012 som uhradil nakup cez internet, peniaze skutocne aj odisli k 31.12.2012, mam ich tak uvedene aj na vypise z banky ze z uctu boli odratane uz 31.12, faktura ale co prisla prisla az z datumom vystavenia 7.1.2013, kde je uvedene ze datum vzniku danovej povinnsti je 7.1.2013. Ja som tuto fakturu uz dal do penazneho denniku s datumom 31.12.2013 len teraz ked som robil kontrolu pred tlacenim danoveho priznania ma toto napadlo ci je to takto dobre ...

Vdaka za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MichalM je offline (nepripojený) MichalM

    MichalM
    cize ked som to zapisal ako vydavok k 31.12.2012 som spravil teda spravne aj ked je na fakture ako datum vzniku danovej povinnosti az 7.1.2013?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    MichalM Pozri príspevok
    cize ked som to zapisal ako vydavok k 31.12.2012 som spravil teda spravne aj ked je na fakture ako datum vzniku danovej povinnosti az 7.1.2013?
    Oni dostali platbu zrejme 7.1., ale tvojím výdavkom je záloha, ktorú si zaplatil 31.12..

    Zauctovanie faktury z 31.12.2012

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.