Zavrieť

Porady

Moze sa zatajit predchadzajuce zamestnanie v zivotopise?

- predchadzajuce zamestnanie trvalo velmi kratko. Z pohladu buduceho zamestnavatela bude na pohovore tato skutocnost mozno dovodom mojho neprijatia....
bettylou ešče EU nezakazala
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    personalisti davaju taketo rady k pisaniu zivotopisu:

    Kariéra
    Na tomto mieste nie je vhodné vymenovať všetky pracovné pozície za celý život, ale je vhodné uviesť maximálne dve-tri posledné zamestnania, pričom sa sústredíme buď na to, ktoré je najviac príbuzné s pozíciou, na ktorú sa uchádzame, prípadne bolo naše posledné. Usporiadanie je možné použiť vzostupné aj zostupné, ale praktickejšie sa javí práve to, kde najnovšie veci sú uvedené ako prvé.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Dovolené to je, ale ja by som to kľudne dala. Pokiaľ by mali pripomienku, že prečo trval pracovný pomer tak krátko, by som dôvodila, že neboli vhodné podmienky pre prácu. A vlastne nadviažu aj na predchádzajúci zápočtový list, prax je prax, nech je aj krátka.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    No zákon to nezakazuje.
    A ak by na to budúci zamestnávateľ nejako prišiel, tak povedz, že si si to predchádzajúce zamestnanie ani nevšimol.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Mozes,ale ak si na pohovore zamestnavtel vsimne nejaku "medzeru v zivotopise",tak sa asi spyta,co si vtedy robil...

    Moze sa zatajit predchadzajuce zamestnanie v zivotopise?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.