Zavrieť

Porady

kto poberal príspevok z UP za dlhodobo nezamestnaného?

kto poberal tento druh príspevku hellp,neviem ako rátať to čo mi majú vrátiť,v tej zmluve je to tak idiotsky napísané,že sa neviem pohnúť a do piatku to musím odovzdať,a nakoľko tam milá pani nie je a nikto ju nezastupuje ,tak sa nemám koho opýtať.pomôže len ten čo s týmto príspevkom prišiel do kontaktu.
zuzana.š. A o aký presne druh príspevku ide?
mariana97 paragraf 50 príspevok na dlhodobo nezamestananého,od mája ho už zrušili.je tam povinnosť 2 roky zamestnávať a rok prispievajú na odvody.ale nemám tam postup výpočtu,z čoho presne mám vypočítať tú platbu čo mi majú vrátiť,či z CCP alebo len z odvodov,alebo???máme aj inú zmluvu na príspevok do 29 rokov a ten je lopatistický,tam je to presne rozpísané ako to vyrátať,tak neviem prečo jedna vie čo napísať a druhá už nie,a ja tu teraz dumám,a ešte sedia aj v jednej kancelárii,ale každá iný paragraf
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    kto poberal príspevok z UP za dlhodobo nezamestnaného?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.