Zavrieť

Porady

Ako často cvičiť na eliptickom trenažéri?

Ako často do týždňa je potrebné cvičiť a akú dobu, ak si chcem na elipt. trenažéri vyformovať a trochu zhodiť z brucha a stehien? Mám nový, takže nemám skúsenosti, nechcem sa zbytočne presilovať každý deň bez výsledku. Po dobu cca 2 mesiacov by to bolo najlepšie, potom by som tempo trochu povolila Rada by som ho striedala s kolieskovými korčuľami, kt. cez leto musia byť pre mňa min. raz do týždňa samozrejme, nebude s prejedaním alebo príliš nezdravým či fastfoodovým jedálníčkom ( aj bez toho sa snažím zdravšie stravovať ako sa len dá, aj keď odtiaľ potiaľ )....Ďakujem za rady a tipy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    je jedno o aké cvičenie ide - preháňaním si nepomôžeš. Optimálne - každý druhý deň. Či je zrovna táto pomôcka vhodná na brucho a stená - nie som si veľmi istá. Cviky na brucho sú troška iné

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Každé ráno 1 hodinu a šupni kofein+L carnitin + chrom.A na zhodenie z brucha cviky netreba od cvikov akurát tak rastú brušné svaly a keď nezhodíš tuk tak brucho ti akurát tak narastie.

    Ako často cvičiť na eliptickom trenažéri?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.