Zavrieť

Porady

zdvojená platba čo s tým?

Dobrý deň, robím jednoduché účtvoníctvo v programe JUKWIN, a chcem sa spýtať, klient mesačný platca DPH mi v minulom mesiaci uhradil dvakrát faktúru za telefon, jedenkrát poštou teda do pokladne a raz aj v banke úhradou, nahrala som si platbu v pokladni a uhradila som si tak záväzok a v banke som to nahrala len ako iný výdaj bez dph aby mi sedela banka. Tento mesiac mu však z účtu za telefon strhli tú sumu ktorú im uhradil dvakrát, zostalo mu tam uhradiť nejakých pár centov, len teraz neviem ako mám správne tu faktúru nahrať a uhradiť? nahrala som faktúru s plnou sumou pretože má právo na celu dph, ale ako ju uhradiť kedže teraz má v banke uhradených len tých pár centov? čo spravím s tým zvyškom ktorý mu strhli oni za minulý mesiac? môžem sa vrátiť do banky za minulý mesiac a strhnuť si ju aj ked je to už po?
Za akukolvek radu vopred dakujem
Naposledy upravil jednoduche : 13.06.13 at 14:36
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    a kam sa ti podela tá suma z minulého mesiaca? len tak je vo VOZD?
    napáruj si to na tú faktúru tak, ako ti to program dovolí.
    A nedávaj otázku do PU, ked robíš JU, nie je potrebná rubrika DPH a aj iné - skor by sa žiadala rubrika SW

    zdvojená platba čo s tým?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.