Zavrieť

Porady

preplatenie dovolenky

prosím vás o radu, dohodár bol do 30.11.12 od 1.1.12 do 21.1.13 hlavný prac.pomer a od 22 už nepracuje u nás ako vyrátať nárok na dovolenku a mala by som aj preplatiť nejako som nato pozabudla má nárok na 1,5 dňa za december a za január nič?
4 komentárov     zbaliť
veronikasad Kolko dní (vrátane sviatkov), odpracoval v decembri ?
yvica 18dní+3sviatky
yvica má nárok na 1,5 dňa za december alebo nie? podľa mňa asi nie nakoľko odpracovala síce celý december ale v januári len 21 dní kal. a 14 pracovných. ďakujem
veronikasad Kolko rokov má zamestnanec?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    § 105
    Dovolenka za odpracované dni
    Na začiatok

    Zamestnancovi, ktorému nevznikol nárok na dovolenku za kalendárny rok ani na jej pomernú časť, pretože nevykonával v kalendárnom roku u toho istého zamestnávateľa prácu aspoň 60 dní, patrí dovolenka za odpracované dni v dĺžke jednej dvanástiny dovolenky za kalendárny rok za každých 21 odpracovaných dní v príslušnom kalendárnom roku.
    --------
    Za mesiac január nárok na dovolenku nevznikol

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    dohodár bol do 30.11.12
    od 1.12.12 do 21.1.13 hlavný prac.pomer ?
    nárok na dovolenku je za každých 21 odpraoovaných dní (pôvodne som chybne napísala 22).
    podľa mňa má nárok na 1 deň dovolenky.
    Naposledy upravil KEJKA : 17.06.13 at 17:17 Dôvod: oprava na základe upozornenia
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    veronikasad Kejka, dovolenka za odpracované dni = za každých celých 21 odprac.dní 1/12 ročného nároku (nie 22)
    KEJKA pardon to bol preklep - opravujem
    yvica takže jej musím preplatiť 1 deň dovolenky dodatočne aj keď u nás nepracuje už a potom rátam aj odvody do sp a zp?
    a ešte taký istý problémik zamestnanec pracoval od 1.12.12 do 14.3.13 na hpp nárok má na 25 dní takže by som mu mala preplatiť 4 dni dovolenky? dík
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Nárok na dovolenku sa posudzuje za každý rok samostatne.

    § 105
    Dovolenka za odpracované dni

    Zamestnancovi, ktorému nevznikol nárok na dovolenku za kalendárny rok ani na jej pomernú časť, pretože nevykonával v kalendárnom roku u toho istého zamestnávateľa prácu aspoň 60 dní, patrí dovolenka za odpracované dni v dĺžke jednej dvanástiny dovolenky za kalendárny rok za každých 21 odpracovaných dní v príslušnom kalendárnom roku.

    takže za r. 2012 - 1/12
    za r. 2013 - nemá nárok

    doplnenie:
    pre zamestnanca od 1.12.12 do 14.3.13, ročný nárok 25 dní
    za r. 2012 - 2 dni ...... t.j. 1/12 z 25 (za predpokladu, že odpracoval v decembri 21 dní)
    za r. 2013 - 4 dni ...... t.j. 2/12 z 25 (za predpokladu, že odpracoval od 1.1. do 14.3. aspoň 42 dní)
    Naposledy upravil avalik : 18.06.13 at 07:55
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    yvica takže zamestnankyňa, ktorá odišla 21.1.13 a od 1.12.12 pracovala na hpp má nárok na 1,5 dňa pri 20 dňoch d a zamestnanec, ktorý odišiel do dôchodku 14.3.13 a od 1.12.12 tiež hpp tak pri 25 dňoch D má nárok na 4 dni? teraz ako postupovať, vyrátať dovolenku, to bude hrubá mzda a odvody do zp a sp dodatočne?
    KEJKA ak vyplácaš už po odchode zam-ca, tak odvody sú len za firmu UP a GP a ešte k tomu ako nepravidelný príjem- podávaš výkaz preddavkov.
    yvica a nemusí mať odpracovaných 60 prac.dní?
    avalik ved v odpovedi mas citat zo zakona, co v pripade ak nema 60 dni odrobenych
    veronikasad Nemusí, zamestnec má nárok na dovolenku za odpracované dni, ako uvádza avalik.
      zbaliť

    preplatenie dovolenky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.