Zavrieť

Porady

Ako zauctujem fakturu za telefon, ktorej cast uz bola zaplatena.

Dobrý deň chcem sa spytať na prípad ako zaúčtujem faktúru, keď obsahuje sumu za dva mesiace, ale jeden je už zaplatený. Pretože platba prebehla po datume splatnosti tak sa objavila aj v novom mesiaci, ale už je tá časť prakticky zaplatená a neviem ako sa mám s tým vysporiadať. Ďakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

    Sarlotka
    nemohlo ist o fakturaciu dvakrat tej istej sluzby, zrejme vas len na fakture informativne upozornili, ze nebola uhradena predchadzajuca faktura, a teda spolu kolko dlzite... vy vsak uctujete len vyuctovanu sluzbu za dany mesiac, sluzbu za prechadzajuci mesaic ste zauctovali fakturou predchadzajuceho mesiaca, alebo som neporozumela a skuste viac upresnit otazku...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    nikaw no takto oni mi vyfakturovali iba jeden mesiac napr. 50E, len v suhrne celkovej sumy na uhradu je 70E. Tam mi spocitali celkovu sumu faktury 50E + neuhradenu fakturu 20E. A teraz neviem ci mam zapisat prislu fakturu ako 70E, alebo ako 50 -kedze som tych 20 uz zaplatila. A ak to mam zapisat ako 70 tak potom ako sa tych 20 tam predpise. Ďakujem
    Sarlotka ta faktura vyzera zrejme takto nejako:
    mesacny pausal za obdobie 1.5.2013 -31.5.2013 50 Eur
    neuhradena faktura č. 11111 20eur
    spolu k uhrade 70 eur

    alen a fakture je fakturovana suma 50 Eur uctujete len tych 50 eur 518,343/321
    fakturovana suma je 50 eur , 20 eur je informativna suma a celkovom dlhu...
    nikaw dakujem za informacie, prajem pekny den
      zbaliť

    Ako zauctujem fakturu za telefon, ktorej cast uz bola zaplatena.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.