Zavrieť

Porady

Kurz?

Prosím vas viete mi poradit, som z Dolného Kubína a chcem ist na kurz učtovníctva, no taký kde budeme robit v účtovnom programe, kde to bude o praxi nie teoretické poučky, viete mi nejaký taký odporučit? dakujem vam
Usporiadat
mirka134 mirka134

mirka134 je offline (nepripojený) mirka134

obyčajná žena, ktorá sa stará o rodinu a rada pomáha ...viac
ahoj tak ja by som ti poradila, som z okresu NO a bola som na kurze PU jaspis v DK no je to fakt o teoretických znalostiach ale ak nemáš ani páru o účtovníctve tak ti ho asi treba a tiež záleží na lektorovi, ktorý ho robí. Ja som ho PU absolvovala v DK ale pre mna bol zbytočný a boli tu také veci, ktoré som vedela a horšie je to použiť do praxe. Posledná hodina mala byť na PC mali sme ju v priebehu to mi nevadilo ale to, že mal byť v inom programe to mi vadilo.
Naopak JU som absolvovala v IJAV ale chodila som do Čadce a tam sme mali kurz na PC ale s tým, že niečo z účtovníctva viem a prednášala nám ho taká veľmi milá pani, ktorá nemá problém s tým, že povie veľa vecí z praxe a ešte aj ked jej niekedy zavolám teraz tak nemá problém a vždy mi poradí a pomôže.

Ale určite je potrebné aby si mala niekoho kto robí učtovníctvo čo by ti ho skontroloval alebo pomohol, s čím majú niekedy niektorí ľudia problém.
Ja som skúsila túto poradu v bezmocnosti a fakt, sú tu užasní ľudia, ktorí pomôžu čo by im bolo treba vynahradiť aj odmenou - lebo veľakrát by si aj zaplatil len aby ti niekto pomohol a poradil. Jednoducho sú super za čo im veeeeľľľľľmi vďačím
0 0
AdrianaDk AdrianaDk

AdrianaDk je offline (nepripojený) AdrianaDk

Dakujem ti za odpoved ...a tebe tie kurzy pomohli? myslím či si sa do toho dostala po praktickej stranke...lebo ja som mala na strednej 5 rokov učtovníctva a ono je iné prax a teoria, preto sa bojim ze si zaplatim drahy kurz a zistim že to v praxi neviem pouzit
a tato stranka je naozaj super, velmi vela sa tu človek nauči a aj poradia ostatní, človek ked nema nikoho kto by mu poradil tak aspon takto zhána odpovede...preto si každu odpoved strasne cením, pretože mi to velmi pomáha...
0 0
kremienok76 kremienok76

kremienok76 je offline (nepripojený) kremienok76

Ja osobne som síce ZV, ale tiež som bola na školení jaspis, a musím skonštatovať, že sme mali super lektorku, ženu z praxe a bolo to veľmi dobre. Čo sa týka softu, mali sme poslednú hodinu myslím v omege, ale ja robím v úplne inom softe (účtoonline) takže to som vnímala len okrajovo. Školenia na soft máš väčšinou prvé zdrama a hlavne sa rozhodni najpr aký chceš, lebo rôzne firmy ktoré robia školenia robia na rôznych softoch.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať