Zavrieť

Porady

aká košeľa na stužkovú...

Dcéra sa chystá na stužkovú a jej priateľ ide s ňou,vybrala si smaragdovozelené šaty,ale máme problém že ako sa má jej partner zladiť s ňou...v obchodoch takej farby košeľu nenašli a predavačky sa väčšinou zhodli že takú zelenú ani nenájdu...a bielu košeľu on odmieta...a teraz nevieme čo by sa hodilo k tej zelenej :-( doplňam... oblek bude mať čierny
Naposledy upravil ja.nus.ka34 : 05.09.13 at 04:10
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    A preco by v tej smaragdovej mala byt kosela? Vsak to moze mat v tej farbe kravatu!
    Aky oblek ma mat? Potom sa da pohnut...
    Cierny oblek, grafitova kosela, smaragdova kravata?

    Edit: Kedze cierny oblek a najst smaragdovu koselu je problem, tak ako som pisal v smaragdovej farbe kravatu a koselu v grafitovej, ciernej, tmavo sivej...
    Naposledy upravil erik555 : 05.09.13 at 12:59

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Noooooo .....
    Dcéra vymýšľa a priateľ sekunduje ...
    Zladiť ???
    Opýtam sa ešte na farbu obleku ...takže akej farby je ( bude ) ...???
    Lebo , povedzme , šaty a košeľa budú zladené , no oblek a košeľa bude asi o niečom inom ako o tom zladení ...

    Ale v dnešnej dobe je móda niekedy aj nahlavu postavená , takže chlapec nech si vezme kľudne aj kanárikovocyklámenovomodrastovú s jemnými kosoštvorcami čiernej farmy ....
    Červený motýlik by som aj doporučoval ....k fraku fialovej farby sa hodí ....

    paťuška je offline (nepripojený) paťuška

    paťuška
    Jednoznačne biela košeľa s dlhým rukávom a kravatu zladiť podľa farby šiat partnerky.

    Ludmiiilka je offline (nepripojený) Ludmiiilka

    Ludmiiilka
    určite by som neladila košeľu so šatami..........nech si dá bielu alebo čiernu košeľu (aká sa mu páči viac)...a laďte radšej kravatu alebo motýlika
    ja.nus.ka34 dakujem za vaše názory...myslím že budeme volit asi košelu v tmavej farbe a zelenú kravatu...biela košela sa mladým nepozdáva :-)
    Braňo nech je ako kanárik.

    aká košeľa na stužkovú...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.