Zavrieť

Porady

Elektronická komunikácia s DÚ cez ZEP

Ahojte, mali sme s DÚ podpísanú starú dohodu o el. komunikácii. Prihlásila som sa cez drsr, pridala som certifikát so ZEP. Je ešte potrebné ísť na DÚ niečo riešiť, alebo už môžem všetko podávať so ZEP? Podľa toho, čo som čítala, by to malo byť všetko, ale pán na tech. podpore DÚ tvrdil, že mám ísť ešte podpísať dohodu.
Naposledy upravil nela07 : 19.12.13 at 07:35
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    nela07 Priradila som ho. Prišla správa:
    K Vášmu profilu bol priradený nový certifikát
    sériové číslo : ................
    subjekt : ....................
    vydavatel : CN=CA Disig, OU=ACA-307-2007-2, O=Disig a.s., L=Bratislava, C=SK
    Odteraz môžete tento certifikát používať pri podpisovaní dokumentov v rámci portálu eTax
    Ale stále mi v správe certifikátov dáva ponuku :
    Priradiť certifikát alebo vymazať certifkát - má to tak byť?
    srska to je ok, keď ti uplynie platnosť certifikátu, tak ho zo zoznamu vyhodíš
    nela07 takže ak už mám priradený certifikát, ale mám podpísanú len "starú dohodu " s DÚ, tak už nič nemusím riešiť s daňovým?
    srska nela07, to netuším ja využívam zep od 2008 - zmeny sa ma netýkajú
    nela07 ďakujem
    srska prečítaj si toto: http://www.drsr.sk/drsr/slovak/uvita...rych_dohod.pdf
    nela07 Áno, toto som čítala a z toho mi vyplýva, že už nemusím robiť nič. Ale včera som volala na tech. podporu, lebo som nevedela priradiť certifikát a tam som sa pýtala, či ešte musím niečo robiť a pán mi povedal, že mám ísť ešte na DÚ podpísať dohodu. Volám od včera na Dú, ale nedvíhajú telefón. Viem, že majú toho teraz veľa.
    srska chápem to tiež tak, že už netreba nič. zep je na rodné číslo = jednoznačná identifikácia
    nela07 ďakujem a prajem pekný deň
      zbaliť

    Elektronická komunikácia s DÚ cez ZEP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.