Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Vytlačiš dohodu, priložíš svoj identifikátor a splnomocnenie.
    Naposledy upravil kn-alka : 19.12.13 at 10:43
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ivenka Aj splnomocnenie ? Volala som medzitým na DU a teta nič nehovorila
    kn-alka Ak ty si účtovníčka, ktorá účtuje viacerým klientom a všetkých chceš mať pod svojim ID, tak ku každej dohode potrebuješ splnomocnenie.
    Ak tvoríš za každý subjekt jeho vlastné ID, tak sponomocnenie nepotrebuješ.
    Ivana Halajová Dobrý deň, takže netreba s.r.o registrovat? Alebo normálne vyplním registračný formulár, na základe ktorého potom vypíšem aj dohodu. Prosím Vás ešte sa môžem spýtať, či na registračný formulár ide meno konateľa a tak isto aj na dohodu. Kto bude ako správca dane, keď s.r.o. má sídlo v BA a konateľtrvalý pobyt v Žarnovici. Vopred ďakujem
    avalik otazky sa nedavaju do komentarov - a tiez sa nezadavaju duplicitne ... dole na strenke mas etiketu porady
      zbaliť

    martina2006 je offline (nepripojený) martina2006

    martina2006
    Aký je postup, ak mám novú firmu, ktorú doteraz robila iná účtovníčka. Teraz potrebujem, aby firma bola pridaná pod moje ID. Čo potrebujem odniesť na DU. Dohodu, splnomocnenie a môj registračný formulár, tak ako keď som vybavovala elektronické podávanie u firiem prvykrát Musí najprv zrušiť väzbu stará účtovníčka? Alebo môžme mať prístup aj obe?
    avalik otazky sa nedavaju do odpovede, citaj etiketu porady

    Ako pridať ďalšie DIČ ak mám vydaný identifikátor?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.