Zavrieť

Porady

kedy je dátum účtovného prípadu

Ahojte, mám faktúru v USD za predĺženie poskytovania elektronických služieb. Faktúra je vystavená aj zaplatená 16.12.2013. Služba je ale predĺžená do 19.12.2014 (na rok). Čiže deň poskytnutia služby je najskôr 19.12.2013(mali sme zaplatenú službu do 18.12.2013). A teraz neviem, či použiť kurz z 13.12.2013 - kedy by bol dátum uskutočnenia účtovného prípadu deň vystavenia faktúry, alebo kurz z 18.12.2013, kedy by bol dátum uskutočnenia ÚP 19.12.2013 - odkedy bola služba predĺžená na rok. Dátum kurzu úhrady mi je jasný - kurz z 13.12.2013. Ďakujem za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Kurz na prepočet faktúry bude z dňa 13.12., rovnako aj na úhradu, kedže to bol rovnaký deň. Berieme deň, ktorý predchádza dátumu na faktúre, ak je tam 16.12, tak dátum z predch. dňa.
    nela07 Ďakujem. Len som nevedela, či dať dátum faktúry, alebo dátum, kedy začína predĺženie služby. Prajem pekného Silvestra.

    kedy je dátum účtovného prípadu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.