Zavrieť

Porady

elektronická komunikacia od 1.1.2014

uzav reli sme novu dohodu s du ohladom elek.komunikacia nikde som nenašla jednoznačné stanovisko pisala som i na finančnú správu aplikaciu e dane mam stiahnutú minuly rok posielala som cez nu suhrnné vykazy posielat budeme na du bez elektronického podpisu,bude možné ceznu posielať i iné dokumenty od 1.1.2014
monikammm nenašla som nikde napríklad Oznámenie platiteľa dane o dani vyberanej zrážkou. To mám ako podať?
avalik pravdepodobne ako Vseobecne podanie - rozklikat prislusnu oblast a do prilohy dat oznamenie ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Prihlas sa na stranke www.financnasprava.sk

    V katalofu formularov si vyberies co chces podat - pri niektorych ta presmeruje na edane a niektore posles priamo z tejto stranky - podas s EZ, je mozne aj pridat prilohy
    SYLVI65 dakujem velmi pekne

    monikammm je offline (nepripojený) monikammm

    monikammm
    tak som sa dovolala na FS a tam mi povedali, že tlačivo bude k dispozícii do konca januára. (Hlavne, že povinnosť podať ho mám do 15.januára :-))...

    elektronická komunikacia od 1.1.2014

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.