Zavrieť

Porady

Dostanem niake peniaze pri vypovedi pocas skusobnej doby na pn

Dobry den chcem sa informovať som dostal vypoved pretoze som na pn a zacal som robit vo firme pred niekolkymi tyzdnami dostanem niaku marotku alebo to mozem ist rovno ukoncit lebo mi hned na druhy den ako som ju zaslal sikovna pani zavolala ze to somnou ukoncuje dakujem za odpoveď
3 komentárov     zbaliť
ivka70 niake to su ziadne si ako?
nejake peniaze ......
tino0907 ci nieco dostanem alebo nic
ivka70 to bol pokus vysvetlit ti, ze slovo niake v slovencine neexistuje a ani nema vyznam ...cize rovnako je bez vyznamu aj tvoja otazka ...aj ked sa da tusit, co sa pytas ... oprav si to v nazve temy
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Neide o výpoveď - v skúšobnej dobe môže s tebou zamestnávatel ukončiť pracovný pomer aj počas PN-ky. Prvých 10 kal.dní vypláca náhradu príjmu zamestnávatel, od 11. dňa sociálna poisťovňa. Ukončenie prac.pomeru nemá vplyv na výplatu dávok - ak PN trvá, zamestnávatel odstúpi PN-ku do SP, ktorá bude vyplácať nemocenské.

    Dostanem niake peniaze pri vypovedi pocas skusobnej doby na pn

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.