Zavrieť

Porady

Vyuzijem termo aj v lete?

takze kupil som si termo pradlo teras ... lenze neviem ci sa ma pouzivat aj teras ci to ma dake ucinky aj v lete alebo v teplom pocasi
Naposledy upravil ado228 : 06.05.14 at 19:42
6 komentárov     zbaliť
buchač Ty si ale puk ............a ešte sa aj rehoceš sám zo seba ...
Chobot Prosím ťa, čo je to "termo teras"? Čo si to vlastne kúpil?

Lebo aj som z toho jeleň.
Ing. Ľubomír Janoška teras je samček od terasy,
ale keď je termo, tak funguje aj bez nej
arizona Teras urcite mozes, sak je furt chladno :-D
ado228 takzesom si ho teras nemal asi kupovat .. ze ? lebo tak chalani nosia na futbale termo aj cez leto ves ako ze to absorbuje pot ci co
erik555 teras? toto slovo je aj v slovniku? kde? pomozes mi ho najst?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Termoprádlo Velitec je vytvorené z polypropylénového vlákna a rozdelené podľa miery odvodu vlhkosti a tepelnej izolácie do 4 typov.

    LIGHT - odvádza vlhkosť od pokožky a transportuje ju do ďalších vrstiev oblečenia alebo priamo do okolitého prostredia. Hodí sa ako prvá vrstva oblečenia v chladnejšom počasí, alebo ako jediná vrstva oblečenia v letných mesiacoch alebo pri športovaní v hale.

    ME DIUM - tento úplet vhodne kombinuje odvod vlhkosti s termoregulačnými vlastnosťami termoprádla. Termoprádlo z tohto materiálu možno použiť ako vonkajšiu vrstvu v jarných a jesenných mesiacoch, alebo ako prvú či druhú vrstvu v zimnom období.

    ME DIUM + - nový typ úpletu, ktorý je obdobný ako materiál MEDIUM, ale je ešte ľahší. Navyše zvyšuje termoregulačné vlastnosti termobielizne pri zvýšenom odvodu vlhkosti.

    THERMO - tento úplet je určený pre maximálnu zahriatie s nižším odvodom vlhkosti. Preto sa najlepšie hodí v zimných mesiacoch, kedy ho možno použiť ako 1., 2. alebo 3. vrstvu oblečenia.
    Teras sa rozhodni...

    Vyuzijem termo aj v lete?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.