Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    myara je offline (nepripojený) myara

    myara
    7 dni na seba a 7 dni ako doprovod k rodinnemu prislusnikovi (deti, manzel, rodicia..., je jedno kolko deti mas, vzdy je to len 7 dni
    OCR je 10 dni platena
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    matulka76 A ak mi napr,v prieb,roka dieťa ochorie viac krát.resp,ochorie druhé dieťa a už mám tých 10dní vyčerpanných tak ako sa to rieši,len mi dá dr,potvrdenie,že dieťa je choré a budem doma ako bez zaplatenia tých dní ?ďakujem,
    myara OCR mozes mat samozrejme aj viackrat, ale vzdy sa plati len 10 dni
    mozes to urobit aj tak, ze sa napise ina diagnoza, a si ako keby na novej OCR, alebo pojdes na dalsiu OCR s druhym dietatom
    Peggynka Alebo dovolenka,alebo otec,alebo staré mamy...
    matulka76 aháááááá,takže môžem byť aj viackrát do roka na ten OCR,to mi nebolo jasné,tak ďakujem vééééééľmi pekne za objasnenie.-)
    myara jasne, len to vzdy treba prerusit po tych 10 dnoch
      zbaliť

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    a čo tak mrknúť zákonník práce? Je to tam čierne na bielom a na porade sa o tom písalo a písalo, len treba trochu pohľadať.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    matulka76 no pravdupovediac taký laik s tých zákonoch a komlikovaných vysvetleniach sa moc nevyzná,preto som chcela vedieť také ľudské vysvetlenie ,ďakujem
    willma zrovna toto je tam napísané jasne a na porade to bolo rozpitvávané milión krát - stačilo si len dať trochu námahy a pohľadať.
    matulka76 skúšam patráť ďalej:-)
      zbaliť

    na koľko dní§ a OČR má nárok zamestnaná matka? ročne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.