Zavrieť

Porady

Môžem poslať zamestnancovi upozorňujúci list aj vtedy, keď porušil našu ÚSTNU dohodu a ohrozil tým chod prevádzky?

Zamestnankyňa v detskom zariadení sa necítila dobre, napriek tomu som ju poprosila, nech príde do práce, lebo ju nemal kto nahradiť. Hneď ako to bolo možné, pustila som ju domov s tým, že mala na druhý deň ísť k lekárovi a ihneď mi doniesť potvrdenie "čo ďalej"-či maródka, alebo "P"-čko. Trvala som na tom preto, lebo druhá z dvoch zamestnankýň mala dovolenku a taktiež do zariadenia pribudli nové deti, ktoré práve prebiehajú adaptačným procesom-potoky sĺz, takže som potrebovala zabezpečiť bezproblémovú prevádzku zariadenia. Napriek dohode mi zamestnankyňa oznámila maródku až po mojej výzve (medzitým sme si poslali niekoľko sms a písala som jej, že ju čakám v práci, keďže mi nič nedoniesla), teda oznámila mi ju večer cez sms. Hneď som jej volala, s tým, či mám o polnoci na ulici zháňať niekoho k deťom do centra a oznámila som jej, že na druhý deň do práce príde, aj napriek údajnej maródke.
Je mi úplne trápne rozpisovať to tu a sama nechápem jej postoj, čo sa deje, keď doteraz sme sa vedeli na takýchto veciach stále dohodnúť. Snáď zajtra pri rozhovore sa to dozviem a vec sa vyjasní. Napriek tomu toto je len jeden z kiksov -aktuálny a v záujme zachovania bezproblémového chodu prevádzky, do ktorej vkladáme..všetko cenné, čo máme (to zamestnancov nezaujíma) sme sa rozhodli riešiť to, hoci aj výpoveďou.
Možný problém vidím v tom, že so zamestnankyňami mám, resp. ..som asi mala normálny vzťah a nemyslela som, že v našej malej firmičke budeme potrebovať riešiť veci ako Prevádzkový poriadok, Hmotnú zodpovednosť a pod. Iste si myslíte svoje, teraz už aj ja, ale veci sú, aké sú a musím ich riešiť.
A v prípade, že môžem tento problém riešiť upozorňujúcim listom, počítam s tým, že ho nemusí prevziať -koho môžem "použiť" ako svedka? (Firma: majiteľ, konateľ, dve zamestnankyne na dobu neurčitú)

Tiež ma napadá: ak je už naozaj na maródke (pôvodne hovorila o "P"čku..a nevybaví si ju až dodatočne s platnosťou od predošlého dňa), môžeme použiť tento upozorňujúci list aj pri výpovedi?

Je to čerstvý problém, ktorý musím vyriešiť v priebehu zajtrajška, tak, ak mi viete k tomu niečo poradiť, nečakajte prosím..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Treba jej napísať upozornenie na dodržiavanie pracovnej disciplíny a porušenie povinností zamestnanca podľa § 81 zákonníka práce, čo môže byť dôvodom pre rozviazanie prac.pomeru podľa §63. Svedkovia nie sú potrební, treba uviesť, že neinformovala bezodkladne, čím spôsobila problémy s normálnym fungovaním prevádzky.
    sobotienka.m Odpisujem až teraz, ale odpoveď som si prečítala hneď ráno..ĎAKUJEM veľmi pekne. Už dávno som sa toľko neoplakala..

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    pred vrátnicou čakaju zástupy ĺudí... tak neviem , čo riešiš ....

    Môžem poslať zamestnancovi upozorňujúci list aj vtedy, keď porušil našu ÚSTNU dohodu a ohrozil tým chod prevádzky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.