Zavrieť

Porady

Ako na dodatočné daňové priznanie za 2013 zo zahraničia keď syn /pracoval v Anglicku-už je doma/ nevie doložiť potvrdenie o príjme?

Prepáčte ak som to zadala do nesprávnej témy či rubriky, ale moc sa tu nevyznám.
Syn pracoval v Anglicku oficiálne na zmluvu v 2012 celý rok a vlani od januára do septembra. O odklad požiadal, len neviem čo teraz z tým ďalej, či bude niečo platiť alebo aký to má vlastne význam. Za rok 2012 som podávala za neho ja ale to bol ešte v Anglicku a potvrdenie my poslal a daň mal 0. Stačili by výplatné pásky, ale asi nemá všetky. Ďakujem za odpoveď.
Naposledy upravil Dav : 09.09.14 at 06:07
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Anik je offline (nepripojený) Anik

    Anik
    To daňové priznanie ak mal oficiálny odklad bude riadne a nie dodatočné. Predpokladám, že má termín k 30.09.2014. Stačia mu aj výplatné pásky a to prvá z roku 2013, alebo posledná z roku 2012, aby si dokázala vypočítať príjmy a výdavky ku začiatku apríla- posledná nasčítacia na konci daňového roku - daňový rok trvá od 6. 4. do 5. 4. v UK a potom by bola najlepšia posledná výplatná páska, ktorú dostal.
    Z nich vysčítaš príjmy a odvody - k DP priložíš aj okopírované výplatné pásky.

    Ako na dodatočné daňové priznanie za 2013 zo zahraničia keď syn /pracoval v Anglicku-už je doma/ nevie doložiť potvrdenie o príjme?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.