Zavrieť

Porady

Notifikačný protokol KV DPH

Zdravím všetkých.. prišiel nám chybový protokol ku Kontrolnému výkazu..
Podla informácie FR treba správcu dane oznámiť, že nie je dovod podávat dodatočný, keď že je chyba v časti C.1..

Možem poslat takýto list?:


Vážení,

reagujeme touto cestou na Nofitikačný chybový protokol KV DPH zo dňa 25.10.2014. Prijatý Protokol upozorňuje na chyby s kódom 3002 a 3006.
Keďže v časti C.1. KV sme uviedli iba opravné faktúry k faktúram uvedeným v časti A.1. KV, ku ktorým sa nevypĺňajú stĺpce 7 až 10, domnievame sa, že nie je dôvod podávať dodatočný kontrolný výkaz.

Ďakujeme.

S pozdravom


Sloh mi neide.. neviem, ako začať, ako skončit dopis..

Vďaka
zlatica76 podľa mňa je to dobre...stručné, jasné výstižné.
klerak aj pravopis? lebo neni som rodilý Slovák
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    ... ak máš správnu informáciu z FR, tak namiesto "domnievame sa" by som uviedol "v súlade s informáciou z FR", ostatné môže byť.

    books je offline (nepripojený) books

    books
    Mne odpísali z kontaktného centra toto: V tomto prípade Vám odporúčame poslať cez Všeobecné podanie pre Finančnú správu SR daňovému úradu oznámenie, že nie je dôvod podávať z Vašej strany opravný resp. dodatočný KV, pretože ide o opravné faktúry k faktúram uvedeným v časti A.1. KV, ku ktorým sa neuvádza ani kód ani druh tovaru ani MJ.
    Na základe toho som potom napísala na Finančnú správu oznámenie.

    Notifikačný protokol KV DPH

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.