Zavrieť

Porady

Zaradenie, účtovanie a fakturácia PALIET

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. V spoločnosti mali doteraz v starom systéme SKLAD PALIET, v ktorom evidovali jednotlivé palety podľa názvu jednotlivých odberateľov, ide konkrétne o vratné palety. Pri vystavovaní faktúry sa teda zadávajú položky, vyrobky, náhradné diely + palety vratné počet kusov. Akým spôsobom sa majú správne evidovať palety v skladovom hospodárstve a ich následná fakturácia keďže odberateľ za palety neplatí iba vo fakturácii je podmienka,,pri nevrátení palety pokuta za 1 ks tovaru. Spoločnosť palety nakupuje a ukladá do skladu. Prípadne by mi vedel niekto poradiť ako by som tieto skutočnosti vedela premietnuť aj v systéme OMEGA Kross? To isté sa týka aj náhradných dielov, niektoré sa predávajú a niektoré spoločnosť vydáva ako GRATIS, a teda do faktúry zadáva aj tieto položky, pričom má zavedený sklad náhradných dielov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Zaradenie, účtovanie a fakturácia PALIET

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.