Zavrieť

Porady

Monaliza.sk - Nakupoval uz niekto v tomto obchode ?

Ahojte,
nakupoval uz niekto z Vas na www.monaliza.sk ?
Chcem si objednat nieco ale uz som sa par krat nechala oklamat na internete tak sa radsej spytam tu nakolko sem chodi dost ludi a mozno uz mate skusenost.
Dakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena terezamaria
Nie, nemám záujem tu nakupovať, ceny sú veľmi vysoké.....je kopec dobrých obchodov s nižšími cenami.
msports Ja som sa na tej stranke stravila hodinu ale nasla som aj za dobre ceny veci avsak rozmyslam nad objednanim lebo tento obchod nepoznam.
Ahoj, ja som tu už nakupovala par krat a mozem len odporucit..maju obrovsky vyber tovaru, takze myslim ze kazdy si najde svoje ci uz drahsie alebo lacnejsie kusky...ja som spokojna ako s kvalitou, dodanim aj komunikaciou s tymto eshopom..takze nemusis sa bat
Kupovala som od nich tričká značky QuikSilver, prišli v poriadku, sú kvalitné.

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Dvaja Slovaci, firma zalozena v GB iba nedavno,ani nie pred pol rokom...asi by som sa bala nieco objednat.

blowk je offline (nepripojený) blowk

blowk
tato slovenska mentalita Firma zalozena v UK je nieco zle ? Dnes je to uplny standard a ma to vacsie vyhody ako fungovanie slovenskej s.r.o., kvoli nasej byrokracii, kt. je neskutocna.Kolegyna v robote si objednavala z tohto obchodu a vpohode jej to prislo bez problemov.Vysoke ceny su skor vecou nazoru kazdeho.Kupit si nike tenisky za 50 EUR alebo chodit s rozlepenymi spickami na teniskach za 10 euro a kazdy den sa obavat ci nahodou nebude prsat aby ste nemali nohy ponorene do strbskeho plesa je uz na kazdom si myslim.Pozhliadnuti tejto debaty som si preklikal eshop a maju tam fakt aj drahe polozky ale da sa najst aj idealny pomer cena - kvalita.
Sorry za esej

Monaliza.sk - Nakupoval uz niekto v tomto obchode ?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.