Zavrieť

Porady

Odklad daňového priznania

Prosím o radu, potrebujeme podať odklad DP právnickej osoby, platca DPH. Podáva sa ako všeobecné podanie elektronicky, alebo sa môže podať priamo na daňovom úrade v papierovej forme?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    iba elektronicky , písomné oznámenie nie je platné, pretože všetko musíte podávať elektr.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    PaloPalko a akú formu má mať, kedže taký formulár tam nie je, ako všeobecné podanie? akurát to nemá žiadnu formu a príloha sa nedá pripojiť
    Mila123 áno, podávame to ako všeobecné podanie
    PaloPalko takže to textu podania uviesť oznámenie o odklade a termín podania?
    Žabinka presne tak..
    PaloPalko ok, ďakujem veľmi pekne
      zbaliť
    maratonec a ako mám podať elektronicky odklad podaniadaňového priznania, stačí keď to bude cez všeobecné podanie,a len to texu to uvediem, alebo je treba poslať poštou aj oznámenie - elektronicky nejde k všeobecnému podaniu priložiť žiadnu prílohu.....
    Žabinka oznámenie o odklade sa uvedie do textu.. a mýliš sa, do všeobecného podania sa dá pridať príloha, postup skús pohľadať na porade..
    našla som za teba http://www.porada.sk/t256846-ako-pod...sprava-sk.html ale ako som písala, stačí bez prílohy..

    Odklad daňového priznania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.