Zavrieť

Porady

Je možné vrátiť telefon do 7 dni?

Dobrý deň.Včera som si zakúpila telefón.Chcem ho vrátiť,nakoľko neviem s ním manipulovať.Chcela som vrátiť,alebo vymeniť za jednoduchší.Myslela som,že do 7 dni sa dá,avšak povedali mi,že je to zmluva o pôžičke na telefón,tak sa to nedá.K telefónu som doplácala,skoro toľko,koľko stojí telefón.Prosím o radu,či je to tak,či sa nedá vrátiť do 7 dni.Ďakujem.
19 komentárov     zbaliť
veronikasad kupovala si v kamennom obchode alebo cez e-shop ?
misoft Mám dojem - že je to mobil k paušálu.... tak tam asi sa to nedá.... tam majú stanovené modely, ktoré môžu "akciovať".....
Viva555 Kupila som ho v O2.Predal mi ho,ako kus chleba.Keď sa neopýtam,kde sa zapína,ani to neviem.Je pri ňom príručka so stručným návodom.Kedysi,keď som kupovala v orange,tam mi to všetko ukázala,nastavila.Nemám 20,aby som to hneď pochopila.Keď sa nedá,tak časom sa asi naučím.Ja vo svojej práci vysvetľujem aj 3x,primerane veku.
Kabaka123 nehenevaj sa... ale zato, že nevieš manipulovať s telefónom... to nie je dôvod na vrátenie.... a ešte.... za jeden deň si sa to chcela naučiť? mala si si vybrať telefón príbuzný tomu, ktorý si mala...
Viva555 Ty si asi taký,či taká múdra,že všetko hneď ovládaš.Gratulujem
Chobot Nevešaj hlavu. Pri predaji ti predajca skutočne nie je povinný sám od seba vysvetliť návod. Zober telefón, choď do O2 a tam sú takí mladí chalani či baby a majú na menovke že O2Guru. Tí ti poradia s telefónom, ako s ním narábať. Ak treba, môžeš tam chodiť každý deň a každý deň sa naučíš niečo, pomaly postupne.

A nepodceňuj sa, ani mladí neovládajú mobily. Poznajú akurát tak vytáčanie čísiel, písanie SMS a ovládajú foťák. A ešte Facebook, kde si tie fotky vešajú. Jedna známa (20 r.) má iPhone a ani nevedela, že tam má mapy.
misoft ...a to možno ešte neprišla na to, že je tam i WiFi a GPS......
Viva555 Ďakujem,si vtipný :-).Ja si už nechávam ten mobil,ale nie som až tak hlupá,aby som tam každý deň chodila.Počiíač ovladam,tak dúfam,že po čase sa budem na tom usmievať.Ďakujem
Viva555 Je v ňom všetko,aj WIFI aj GPS,aj som to našla.Len aby Ty si vedel oveľa dôležitejšie veci ,ako WIFI-haha muderec
misoft Nikto učený z Mesiaca nepadol. Veď ani ja nemám super hyper moderný mobil - len taký obyčajný.....
misoft ...lebo to nepotrebujem. Telefón mám na telefónovanie a prípadne na SMS. To je jeho hlavná úloha....
Viva555 Keby si nereagoval tak múdro- WIFI,GPS-tak by som Ti ho podarovala,lebo nakoniec to ani sám nemáš.:-)
buchač Viva555 (Dnes 15:40) Kupila som ho v O2.
====================================

Čo je to O2 ???
misoft Náááá a ty to nevieš? No predsa KYSLÍK.....
Viva555 Aká nakoniec dobrá zábava ....:-)
buchač Viva555 (Dnes 18:15) Aká nakoniec dobrá zábava ....:-)
===============================

Ani nie...
Skôr sa čudujem, že si si vybrala mobil, ktorý je pre Teba španielska dedina.
Mimochodom, dáš konkrétne aj typ daného mobilu ?
Viva555 Tebe určite,čo nevieš čo je O2?????????hovorí Ti dačo iPhone 6 Plus?
Chobot Snáď nám nechceš tvrdiť, že si si k paušálu zobrala iPhone. Tak toto ti neuverím.
buchač Viva555 (Včera 21:05) Tebe určite,čo nevieš čo je O2?????????hovorí Ti dačo iPhone 6 Plus?
======================================

Ja osobne viem, čo je 02....a PRÁVE PRETO ich obchádzam oblúkom.
-----------------------------------------------
iPhone ??? ...a čoby som nevedel.
Trendová šunka za priveľa peňazí...na dve veci.
1. Na houbes
2. Na frajerinu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Viva555, nevešaj hlavu. Choď na stránku výrobcu a tam si stiahneš podrobný návod k mobilu. Tiež som si nedávno kúpil foťák, návod má 400 strán, študujem, skúšam, učím sa. Nenapadlo by ma ho vrátiť lebo som lenivý čítať. Máš internet, pozri aj videa na You Tube, nájdeš tam všeličo užitočne, len sa nevzdávaj. Daj typ mobilu, pohľadám niečo.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač ...a nie je náhodou súčasťou balenia aj ten návod ?
    vlado 33 Nemusí, ja ku Prestigio mám návod trojstranový, rozmery+ parametre.
    buchač Čo je to Prestigio...
    vlado 33 Možno, že ti to nič nehovorí, ale ja som max. spokojný. Internet v pohode, 2x slot pre sim, 4 jadrá, 1gbit ram, ips dispej, to mi stačí, hry už nehrajem.
    Viva555 Ďakujem,aj tak som urobila.Všetko som našla na internete.Vďaka. :-)
      zbaliť

    Je možné vrátiť telefon do 7 dni?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.