Zavrieť

Porady

zamestnaná na HPP a súčastne poberá rodičovský príspevok - povinnosti voči SP

Máme novú zamesntankyňu od 18.5.2015. Bol jej priznaný rodičovský príspevok od 16.5.2015 - keď ešte u nás nemala pracovný pomer.
Do Zdravotnej poistovne som ju prihlásila ako zmenu pod kódom 1C (dátum 16.5.2015) a do sociálnej poisťovne ako zmenu - začiatok RD(16.5.2015). To mi povedali na SP,že zrušili lebo im nesedel dátum-že malo byť 18.5.2015 až keď začala u nás pracovať. Potom mi povedala pracovníčka na SP,že treba im poslať prerušenie s číslom 6. Na druhý deň nám bolo povedané,že sa im nemal ani ten druhý Regist.list posielať. Prosím poraďte či treba ten Registr. list - prerušenie dôv.6 vystornovať alebo to nechať tak..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Poberanie RP rieši v SP zamestnankyňa. Dňom vzniku prac.pomeru sa musí v SP odhlásiť z dôch.poistenia plateného štátom za osoby starajúce sa o dieťa do 6 rokov veku. Ty ju prihlasuješ dňom vzniku prac.pomeru ako riadnu zamestnankyňu. RD neriešiš.
    NikolaUcto Ďaujem

    zamestnaná na HPP a súčastne poberá rodičovský príspevok - povinnosti voči SP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.