Zavrieť

Porady

Anonymne zaslanie penazi na ucet

Dobry den,
z istych dovodov by som potreboval zaslat paniaze na ucet niekomu tak, aby dotycny nevedel vypatrat odosielatela.
Z obmedzenych moznosti sa mi ako najvhodnejsia alternativa javi vyuzit postovy poukaz Slovenskej posty http://www.posta.sk/sluzby/postovy-poukaz-na-ucet#a5
Kedze poznam len cislo uctu, ale nie adresu, je potrebne korektne vyplnit aj adresu prijemcu, alebo to sluzi len na nejake evidencne ucely?
dakujem.
p.
veronikasad adresu odosielatela si tiež chceš vymyslieť ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    ...bohužial, to nepôjde bez adresy ..... ale skús ich poslať len tak v obálke bez odosielateľa, možno budeš mať šťastie a dorazia tam, kam majú.....

    ...aha, až teraz som si všimla, že Ty nevieš ani adresu adresáta....takže smola....
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    JAJA11 hej, tá adresa je potrebná, prípadne vhodiť priamo do schránky aby sa nestratili :-)
    misin Do akej miery ale je ta adrea relevantna? Podla mna je klucova informacia cislo uctu. Podobne ak sa realizuje bankovy prevod, tiez nie je potrebne uvadzat adresu prijemcu. Mne tu ide o to, aby dotycny nemohol vypatrat odial to prislo, lebo si to fakt zasluzi.
    evuš ..ak si to dotyčný fakt zaslúži, prečo mu tie peniaze nedáš priamo ?? Čo sa stane, ak bude vedieť od koho ich má ??? Inak by naozaj mohol mať ešte problémy, že si "ponechal" cudzie peniaze...
      zbaliť

    JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

    JAJA11
    ak niekomu prídu takéto peniaze, tak by mal vedieť odkiaľ sú..... ak to je väčšia suma, tak by mohol mať problém, ak by ich nevrátil, nakoľko mu nepatria.....
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lacotinka no mne keby prišli, tak
    - odložím
    - počkám rok
    - nepátram
    - miniem

    Len asik neprídu !
    JAJA11 len ak budú od nejakého mafiána, tak by som sa bála, ak by neskôr prišiel na to, kde sú peniaze, aby som nemala problém :-)
    pri malej sume by sa dala tvoja rada využiť :-D
    lacotinka treba byť optimista :
    - neposlal mafián
    - poslal blbec
      zbaliť

    Anonymne zaslanie penazi na ucet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.