Zavrieť

Porady

riešenie telefonovania počas dlhodobého pobytu v zahraničí

Ahojte prosím potrebovala by som poradiť ako je potrebné zariadiť telefónne čísla keď odchádzam do dlhší pobyt do zahraničia. Vôbec neviem ako to beží... pred mojim odchodom si mám zrušiť moje číslo tu a v danej krajine zobrať nové alebo ako sa to robí a čo je najvýhodnejšie?
3 komentárov     zbaliť
ivka70 kam do zahranicia? EU? aky telefonny operator?
halali je to na ostrov Reunion, ktorý patrí francúzsku, takže EÚ,.... ja mám zatiaľ operátora orange
Kabaka123 zabehni k operátorovi a zisti viac...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Ak ti uplynula viazanost u operatora zmen si na nulovy pausal, zaplatis len to co prevolas ... ostane ti cislo a ked prides na SK tak nemas problem so 6hananim karty, faktury si daj posielat elektronicky ... platby urobis cez net

    V krajine posobenia si zaobstaraj miestnu kartu.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    halali no praveže mam viazanost, ale nevadí, takže stačilo by zmeniť paušal a ak nebudem využívať najbližšie mesiace číslo nemôžu ma nejako sankcionovať?
    lujza.j ked budeš na wifi...možeš volať cez skype,wocap. prijímať volania z SK.ak si viazaná asi si budeš musieť platiť...čo si sa zaviazala...ale to zistíš u operátora...
    avalik Ak mas viazanost, tak mas v zmluve uvedeny minimalnycpausal, ktory musis pocas viazanosti platit ... a v zmluve mas uvedenu aj sankciu za nedodrzanie.
    halali ďakujem veľmi pekne kuknem do zmluvy ako to tam je presne špecifikované.... som ochotná aj nejaké sankcie platiť ale nechcem prísť o číslo
    lujza.j ked bude lacnejšie platiť a nevyužívať nemeň...moj chlap bol mimo 4roky...mal viazanosť...platil čo mal...čo užv De mal aj ich číslo....aby mohol fungovať z domácimi.... z toho čísla mi aj volával..lebo výhodnejšie....
    avalik Ked budes platit min. pausal podla zmluvy, tak ziadne sankcie nebudu ... len musis pravidelne platit. Ak ti skonci viazanost, zmenu pausalu vybavis aj telefonicky.
      zbaliť

    riešenie telefonovania počas dlhodobého pobytu v zahraničí

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.