Zavrieť

Porady

Ako sa vám zobrazuje táto otázka?

Ako sa vám zobrazuje táto otázka? http://www.porada.sk/t272597-ako-sa-...-rastlina.html


Pretože mne tam miesto obrázka vyskočí nekonečný rad písmen.. Chcela som pridať komentár, ale v mobile sa mi to nepodarilo, lebo som sa nedostala na koniec k oknu komentár.. Tak teraz neviem, či mám chybu v mobile, alebo je chyba niekde inde..
Naposledy upravil ivka70 : 06.10.15 at 07:20
arizona Daj link na ten prispevok,alebo temu. Nech zistime,co myslis....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Je to tak, ako píšeš, nemáš chybu v mobile. Chyba je v zobrazení obrázka, zle skopíroval.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Žabinka tak je dobre.. lebo odkedy som sa snažila prísť na koniec otázky, mrzne mi mobil... asi sa chudák prepracoval..
    kopretinka mne to tiež zamrzlo,nedorolovala som....ale v zozname otázok je vidieť tú foto nomálne
    Žabinka hej, ale keď som klikla na obrázok, zase sa zjavili tie nekonečné písmená a čísla.. dajaká zrada..
    misoft Nie je to zrada. Problém je v tom, že sa nevložil priamy odkaz na obrázok na určenej stránke, ale kód celej stránky - preto toľko písmen, lebo to nie je skutočná "adresa" obrázku, ale zdrojový kód obrázku v stránke. Inak povedané - miesto farbičiek tam hodilo písmenká... Preto si radšej dajte "zobraziť" obrázok a potom "Kopírovať adresu obrázku".
      zbaliť

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Opravene .... ale teda dalo to zabrat

    Ako sa vám zobrazuje táto otázka?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.