Zavrieť

Porady

Mám šancu získať peniaze za vrátený tovar,ku ktorému nebol priložený doklad?

Dobrý deň, v apríli som vrátila časť oblečenia na výmenu za menšiu veľkosť. Komunikácia s pánom v pohode, ochota. Po mesiaci mi hovoril, že tento tovar bude asi až na jeseň, ak vôbec bude v ponuke. Dohodli sme sa na vrátení peňazí, lebo to bolo dlho. Do dnešného dňa mi peniaze nevrátil a keď volám zruší ma a napíše správu, že nemá na mňa čas, že má zákazníkov. Všetko bolo objednávané telefonicky, čiže nemám v podstate nič, len obal z balíka so sumou a jeho údajmi a nejaké sms s odoslaním môjho čísla účtu čo chcel na vrátenie peňazí
Ďakujem za odpoveď.
5 komentárov     zbaliť
misoft Hmmmm.... žiadny faktúra, žiadny doklad o zaplatení za tovar..... len SMS s číslom účtu. No - sranda to nebude.
Prakticky - nemáš nič, čím by si doložila, že si to kúpila.....

Inak povedané - zarobil na tebe.....
Katrinks Mám akurát krabicu v ktorej mi to poslal s cenou za dobierku a jeho údaje ale to mi je na nič moja chyba...
misoft No to je ale len dôkaz, že si to dostala a zaplatila doručovateľovi..... inak nemáš nič, ani objednávku, ani faktúru.....
Katrinks Takže okrem krabice mám aj blok za tento tovar. Kde by som sa mala obrátiť, keď pán ruší moje telefonáty. Vďaka
arizona A preco za nim nenabehnes osobne???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Mám šancu získať peniaze za vrátený tovar,ku ktorému nebol priložený doklad?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.