Zavrieť

Porady

Ako lacno otočiť BA - Praha - BA?

Dobrý deň, časom sa mi naskladalo pár inzerátov, v ktorých predávajú v Prahe nejaké drobnosti - ktoré ale bez vyskúšania by som kupoval nerád - a tak zasielanie nie je vhodné. Napadlo ma, že by som si podohadoval jednotlivé stretnutia a že by sa tam možno aj oplatilo zájsť. Nie som verejnou dopravou veľmi scestovaný, má niekto skúsenosti, ako otočiť Bratislava - Praha - Bratislava (autobusom nie) s tým, aby som tam mohol pár hodín pobudnúť a vrátiť sa s plnou náručou? Ide mi o to, aby cesta netrvala večne - a súčasne aby to po finančnej stránke vyšlo pokiaľ možno čo najmenej. Ďakujem za rady.

Len doplním, že cestovný poriadok si pozrieť viem, ale zrejme je viac prepr. spoločností, možno aj na samotnej trati, možno sú nejaké výhodné akcie a možno lepšie využiť prepravy autom (ako na to neviem) no a tak... - takže až sa v tom niekto vyzná...
Naposledy upravil mato_vm : 25.02.16 at 15:40
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    www.cp.sk :P


    myslel si na toto? http://www.stopar.sk/
    Naposledy upravil kn-alka : 25.02.16 at 15:47
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Anik Jarka podľa mňa sa chce len zviesť zadarmo tam a späť a rýchlo
    mato_vm prosím keď už tak rozumnú radu
    veronikasad odkaz na cestovné poriadky nie je dosť rozumná rada ? Či očakávaš, že ťa niekto z poraďákov zvezie zadarmo ?
    mato_vm Odkaz na cp je dosť rozumná rada. Ale: ak sa tu niekto opýta na nejakú radu - potom ho treba odkázať na napr. šipka zákonník práce alebo smer daňový zákonník - a nech sa trápi - takže asi tak.. Vážim si každú radu - aj tú všeobecnú - ale možno sa nájde niekto, kto sa vyzná úplne konkrétne (možno každý štvrtok jazdí pendolino za obojsmernú sadzbu 15e - a to nemusím zrovna nájsť). A ak by som chcel aby ma niekto z poraďákov odviezol zadarmo, napísal by som to tam. O čo mi ide, je v zadaní.
    mato_vm ok, ďakujem, mne ide skôr o priamejšiu radu - len doplním, že nie som už ani študent, a nemám ani iné výhody (dôchodca, zťp a pod.)
    kn-alka ale akú radu očakávaš?

    máš len pár možností: pešo, bycikel, motorka, auto, autobus, vlak, lietadlo
    misoft Ty nepozeraj na výhody - pozeraj na spojenia. Alebo si myslíš, že ti my vyhľadáme najrýchlejšie a najlacnejšie spojenie? Nespadol si z višne?
      zbaliť
    mato_vm Ďakujem za všetky tri linky na prepravu autom,
    nebudem tam mať síce prístup na net, ale dúfam že sa budem nachádzať v časti kde je aj nejaká internetová kaviareň - ak by nie, alebo by nikto nešiel práve z Prahy späť - nevie poradiť niekto niečo zaujímavé aj okolo tej pravidelnej "pevnej"prepravy"?
    (ako som písal, autobusom pre mňa dlhšie trate nie sú vhodné, takže už asi iba ten vlak)

    Ako lacno otočiť BA - Praha - BA?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.