Zavrieť

Porady

Živnosť - vedenie účtovníctva

Ahoj poraďáci. Mám na Vás otázku. Chcela by som vedieť Váš názor. Som zamestnaná v malej firme kde robím PÚ + mzdy. V škole som mala 3 roky účtovníctvo a v tejto firme som 4 roky. Neustále sa vzdelávam a uvažujem nad založením si živnosti na vedenie účtovníctva. Problém je v tom, že robím len v tejto firme a nemám skúsenosti s tým ako to chodí v iných firmách, u iných živnostníkoch ( viem podstata je rovnaká) a preto neustále váham či do toho ísť. Preto by som bola vďačná za Vaše názory, hlavne od skúsených a dlhoročných účtovníkov keďže viete posúdiť situáciu. Som si vedomá toho, že je to o celoživotnom vzdelávaní. Veľmi pekne Vám ďakujem za Vaše názory a odporúčania
Consultix Myslim si, ze Tvoja prezyvka Ta predurcuje k uspechu Aspon tu, na Porade
tweety2 Prečo? Som tu nová takže neviem o čo sa jedná
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Pokiaľ súčasný zamestnávateľ nebude to brať ako stret záujmov, choď do toho. Nemôžeš nič stratiť, len získať ...

    Odvody do SP ako začínajúci živnostník platiť nebudeš a v zdr.poisťovni si môžeš určiť vymeriavací základ nula ...

    Klienti sa v súčasnej dobe už získavajú ťažko, ale niekedy aj motyka vystrelí....
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    tweety2 Čo sa týka vlastnej živnosti, viem čo a ako, len som si nie istá či vedenie účtovníctva rôznym podnikateľom zvládnem, či stačí moja 4 ročná prax v jednej firme
    veronikasad To my posúdiť nevieme, keď zvládaš jednu firmu, zvládneš účtovanie aj v inej. Len aby si to stíhala časovo. Pre začiatok radšej nejakú menšiu s.r.o., alebo samostatné mzdy.
    tweety2 Myslím, že s časom by nebol problém Ďakujem za radu
      zbaliť

    Živnosť - vedenie účtovníctva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.