Zavrieť

Porady

žiadosť o vystavenie potvrdenia - Podanie pre finančnú správu

Keď som elektronicky podala žiadosť o vystavenie potvrdenia - Podanie pre finančnú správu, príde mi toto potvrdenie domov poštou?


Alebo niekde do schránky správ elektronicky? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Consultix je offline (nepripojený) Consultix

    Consultix
    Ak si neuvidle sposob dorucenia v ziadosti, tak Ti to pride na adresu, ktora je v registri FS. Pripadne si mohla poziadat o prevzatie osobne.
    Potvrdenia sa v elektronickej komunikacii neposkytuju v elektronickej podobne. Obojsmerna komunikacia zatial funguje len v pripade spotrebnych dani.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    VERONIKA6 Minulý týždeň som tiež žiadala o vydanie potvrdenia elektronicky, no treba osobne zaniesť kolok v hodnote 1,5 EUR.
    baculacik hm, to som nevedela, že sa to dá prevziať aj osobne. Ešte stále nám nič neprišlo a to som žiadosť posielala 03.06.2016
    Consultix Lehota este ma dostatocnu rezervu. Zavolaj spravkyni a spytaj sa.
    baculacik Boli sme sa opýtať osobne na daňovom a vraj budú volať, keď to bude, takže treba len čakať.. Ďakujem za reakciu
      zbaliť

    žiadosť o vystavenie potvrdenia - Podanie pre finančnú správu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.