Zavrieť

Porady

Dotacie upavar

mesacne ziadame uhradu platby za zamestnanca..predpis davam 346/384 ale upsvar nam preplati len urcitu cast ten rozdiel zauctujem ako ?? Dakujeemm
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kristina27 je offline (nepripojený) Kristina27

    Kristina27
    Predpis 346/648 úhrada 221/346 a mzdové normálne 521/331 a 524/336, nechápem prečo 384 - to je časové rozlíšenie.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    timejka200 Tak to davala moja predchodkyna a preslo to ...ale neviem ci to je spravne..
    timejka200 Dobre predpis bude 400 eur ake uhradebe en 300 eur ten rozdiel musim zuctovat nejak ci?
    Kristina27 Predpis bude napr. 80% z ceny práce podľa dohody akú máte s ÚPSVaR. Rozdiel neúčtuješ. Je to tvoj náklad.
    timejka200 Aha dobre tak to urobim tak dakujem pekne
    katka 23 ja účtujem predpis až na základe potvrdenia žiadosti a skontrolovania všetkých potrebných dokladov úradom práce sumou , ktorú úrad práce schváli
    timejka200 No ano aj ja ale na ziadosti je nape. 400 eur ale urad preplati len 300 eur ako to uctujes?
    katka 23 a prečo vzniká taký veľký rozdiel ? potom nesprávne vypočítavaš výšku žiadaného príspevku, možno žiadaš 80% z CCP , ale treba si všimnúť aj maximálnu výšku príspevku, ktorú úrad práce poskytne. mne spočiatku nesedeli len centové zaokrúhlenia, tak som to riešila takto. maximálna výška príspevku je uvedená v dohode.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.