Zavrieť

Porady

Chcem založiť eshop s oblečením, potrebujem radu!

Som mladý začínajuci ,,podnikateľ,, a chcel by som si založiť vlastný eshop s oblečením. Poradte mi prosím dodavatelov, resp. ich web stránky. A čo všetko potrebujem k založeniu eshopu. Ďakujem za vaše odpovede
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

webik je offline (nepripojený) webik

webik
Dodávateľov ti asi nikto neporadí a ak áno, budú to zlý dodávatelia. Ten kto pozná dobrých dodávateľov v tomto obore podniká a nebude ti dávať kontakty na nich. Takže ti ostáva len hľadať. Alebo kúpiť už hotový eshop, stránok s ponukou je plno. Tam ľudia ponúkajú hotové eshopy aj s dodávateľmi. Dohodni si s predávajúcim, že ti vysvetlí všetko čo potrebuješ vedieť. Preskočíš tak prvý rok trápenia, prvú pokuto od SOI za hlúposti, ktoré by si mohol spôsobiť. V konečnom dôsledku ťa to bude stáť menej.
Mal by si ale vedieť, že zákazník má viac práv ako predávajúci. Zákony chránia hlavne kupujúceho. Mimochodom, založiť e-shop nie je vôbec jednoduché. Je tam kopec vecí, ktoré ti bežne ľudia neporadia. Čo prechádzam e-shopy, tak polovica robí rôzne hlúposti, za ktoré bežne dostávajú pokuty.

sovienka je offline (nepripojený) sovienka

sovienka
https://www.google.sk/webhp?sourceid...ad%20oblecenia

Oblecenie zozenies po velkoobchodoch, vela ludi nakupuje a dalej predava cez ebay- tam rataj s colnym.
Zivnost zalozenu mas?
Potom uz len potrebujes web developera, ktory ti navrhne a naprogramuje e-shop. Grafik ti pomoze s reklamnymi materialmi, o propagaciu na internete sa uz musis postarat sam - idealne su socialne siete. Vacsina web developerov su aj grafici,k alebo s nimi uzko spolupracuju. Nesnaz sa davat reklamu do for, ziskas velmi zlu povest a rychly ban.
Urob si podnikatelsky plan, a rozhodni sa, akym sposobom vyriesis platby a dorucovanie. Posta? Kurier? Zasielkovna? Dobierka? Bankovy prevod? PayPal?
Nechaj si poradit od programatora - cim lepsi eshop, tym menej prace pre teba a viac objednavok od zakaznikov. V ziadnom pripade na tomto nesetri. Ak sa ti nechce investovat do e-shopu, mozes to risknut a predavat na mimibazare, ale tam ti mozu velmi rychlo klepnut po prstoch - plus je to nakladne na udrzbu a inzeraty musia byt vzdy aktualizovane, aby si neskoncil na spodku.

Hlasovalo 3 pouzivatelov

Užitočné (2)
afrikánka, Kabaka123
Neužitočné (1)
1

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

misomiso
Je toho vela. Velmi vela. Odporucam najst niekoho skuseneho a pracoviteho, kto ti to zalozi, bude prevadzkovat a ty budes iba brat peniaze.
Ahoj, kamarát riešil nie e-shop ale nejaký inzertný portál. Dal to celé vytvoriť nejakej firme, vypracovali podnikateľský plán, založili sro, vytvorili web a ešte mu robia aj reklamu. Neviem teraz čo to bola za firma. Spýtam sa ho a dám vedieť.
10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
Ing. Ľubomír Janoška Nie že budeš spamovať,
lebo prihlásiť sa za nového člena a namiesto radenia hneď robiť marketing, to sa na porade nepatrí
veronikasad Navyše, keď téma je viac ako rok stará a problém už dávno vyrieseny
vicktor Problem vyrieseny? Ktovie ci s tym vobec zacal...
taiko @veronika, dnes som cital podobnu reakciu od arizony. Preco nema vyznam odpoved na staru otazku ? Ved moze pomoct aj inemu okrem zadavatela, ci nie ?
Natiska sa aj otazka, kedy je tema stara ? A ked je stara a neoplati sa odpovedat, netreba ju zavriet?
Ing. Ľubomír Janoška @tai
Ku spamovacej klasike patrí, že nový člen vyťahuje iba témy s marketingovým priestorom. Najčastejšie sú to staré témy, lebo kto by zbytočne vytváral nové témy pre spam... teda niekedy sú aj nové, pokiaľ si ich spammer vytvorí sám pod iným účtom
taiko to je jasne, zrejme to bude tento pripad tiez. Len ma zaujala ta poznamka od veroniky, lebo som dnes pocul rovnaku od arizony na moju adresu.
Ja si totiz myslim, ze reakcia v starej teme nie je samo o sebe nic zle, ani neziaduce
Ing. Ľubomír Janoška a ja si myslím, že veronika vystupňovala predmet môjho príspevku
korela taiko (Včera 22:25) to je jasne, zrejme to bude tento pripad tiez. Len ma zaujala ta poznamka od veroniky, lebo som dnes pocul rovnaku od arizony na moju adresu.
Ja si totiz myslim, ze reakcia v starej teme nie je samo o sebe nic zle, ani neziaduce
----------------------------------------------------------------------------
Dávno sa s touto myšlienkou stotožňujem a vôbec nechápem, prečo ak niekto odpovie k veci v starej téme, zakaždým sa nájdu aktívni ľudia, ktorí upozornia aj netaktným spôsobom, či si odpovedajúci nevšimol, že ide o "starú" tému. Ako je tu zadefinovaná "Stará téma"?Pokiaľ neprišlo k zmene zákona v danej oblasti, tak je aspoň k dispozícii stále aktuálna téma, na ktorú sa dá reagovať, a keď sa dá reagovať na ňu, tak aj na mnoho ďalších, čím sa iba zvyšuje žiadaná návštevnosť stránky.
Ak je zadanie z legislatívneho hľadiska passé, stačí upozorniť, a nemusí sa všetko ihneď zatvárať.
Ak niekto hľadá odpoveď na svoj problém, resp, radu, má takto k dispozícii oveľa viac otvorených tém a tým aj odpovedí či teoretických alebo z praxe. Možno i inšpirácie.
Takto nejako vyzerá moja predstava o Porade, aby posúvala Slovensko dopredu ako celok, a nedržala sa prízemných názorov.
Pretože, to čo sa podarilo založením Porady, zožalo na SK iba úspech.
Ide síce zasa o starší článok, ale možno si niektorí neuvedomujú jeho obsah.
https://medialne.etrend.sk/internet/...izajnovat.html
(Inak mne stále niečo na Porade i tak chýba, čo by podporilo a posunulo rast krajiny vyššie a rýchlejšie, pretože na to má.)
taiko @korela K+
kopretinka odpovedáš na rok starú otázku,a ani nedáš riadnu odpoveď.Najprv si sa mala spýta kamaráta,potom sem vypisovať.Tvoja odpoveď nemá žiadny zmysel.

https://www.sashe.sk/forum/2/7305
  zbaliť

Chcem založiť eshop s oblečením, potrebujem radu!

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.