Zavrieť

Porady

aky potrebujem papier, ked chcem pracovat len na dve zmeny

nocne tazko znasam

Doplnene zadavatelkou:
Ked pracujem v noci tak nikedy odpadavam ,navrhla mi to veduca ze ked to nezvladam tak mam doniest papier o tom, ze na nocne chodit nemozem
Naposledy upravil ivka70 : 31.08.16 at 10:57 Dôvod: doplnene
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Potvrdenie odborneho lekara o tom, ze nesmies pracovat v noci (co ak sa neliecis a nemas chorobne nasledky po praci v noci, len ich zle znasas, asi tazko niekto napise), nasledne ziadost zamestnavatelovi o preradenie na ine pracovne miesto, kde sa nocne nevykonavaju a ak to vsetko vybavis, tak pocitat aj s moznostou, ze zamestnavatel take miesto nema a ukonci s tebou zo zdravotnych dovodov PP.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ak máš zdravotné problémy, potom potvrdenie od odborného lekára.

    terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

    som jednoducho žena terezamaria
    Jedna vec je to, že Ty nechceš pracovať v noci a druhá vec, že zamestnávateľ má trojsmennú prevádzku a bude vyžadovať ju dodržať. Išla by som za šéfom a povedala mu o svojich problémoch a podľa toho, ako zareaguje, až potom by som na tvojom mieste oslovila odborného lekára, aby ti po vyšetrení dal potvrdenie o tom, že nemôžeš pracovať v nočnej smene. Lebo sa ti môže stať, že nebudú súhlasiť aby si pracovala len na dve smeny a bude pokračovať skončenie pracovného pomeru.
    ivka70 31.08.16 10:38 priradil do Porady

    aky potrebujem papier, ked chcem pracovat len na dve zmeny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.