Zavrieť

Porady

Má zamestnávateľ právo pridať mi k funkcii zástupcu ZŠ ešte vedenie CVČ a prácu špeciálneho pedagóga a to všetko len za príplatok zástupcu ZŠ?

Sme Spojená škola a postupne ,,priliepame" k ZŠ Gymnázium, CVČ, ZUŠ....šéf mi k funkcii zástupcu ZŠ postupne pridáva prácu navyše bez toho, aby mi to uviedol písomne v pracovnej náplni (vedenie Centra voľného času so všetkou dokumentáciou, špeciálnu pedagogiku so všetkou dokumentáciou...).. Dostanem to ako príkaz a s poznámkou, že to mám navyše, aby mi nemusel znížiť príplatok za zástupcovstvo (????), ktorý je mimochodom aj tak mizerný. V prípade môjho protestu, že to proste nestíham, veď doteraz to mali v náplni dve iné osoby na plný úväzok, sa obháji tým, že ak sa mi nepáči, pôjdem s uväzkom napríklad na 80 %...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Zákonník práce
    § 54
    Dohoda o zmene pracovných podmienok
    Dohodnutý obsah pracovnej zmluvy možno zmeniť len vtedy, ak sa zamestnávateľ a zamestnanec dohodnú na jeho zmene. Zamestnávateľ je povinný zmenu pracovnej zmluvy vyhotoviť písomne.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft A ak by postupoval vyššie spomínaným spôsobom, ako sa popisuje v texte k otázke - IP, podnet na preskúmanie postupu zriaďovateľovi školy.....
    ferdinan ak je zriaďovateľ jedna ruka s riaditeľom, môžete si pííííískať ...alebo nie?
    misoft Šak pískaj - i tí vyšší majú svojich vyšších.....
      zbaliť

    Má zamestnávateľ právo pridať mi k funkcii zástupcu ZŠ ešte vedenie CVČ a prácu špeciálneho pedagóga a to všetko len za príplatok zástupcu ZŠ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.