Zavrieť

Porady

Prebratie účtovníctva

Ku koncu novembra odchádzajú zo spoločnosti účtovníčky v dôsledku opakovaných profesionálnych zlyhaní. Akým spôsobom od nich prebrať účtovníctvo tak, aby som sa zbavila zodpovednosti za všetky úmyselne nesprávne zaúčtované doklady /bez podkladov, na základe falšovaných podkladov a pod./. Skontrolovať spätne všetky doklady je nemožné.

Účtovníčky sú zamestnankyne, ja som bola prijatá ako ďalšia na útvar, keďže bolo podozrenie z "nekalej činnosti".
Naposledy upravil segricka : 15.11.16 at 16:25
veronikasad Účtovníčky sú zamestnankyne, alebo ucto bolo spracovávané externé?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    promont maja je offline (nepripojený) promont maja

    promont maja
    ... často sa stáva, že za "všetko" sú zodpovední účtovníci .. a pravda je úplne inde ... dala by som si veľké bacha na tvojom mieste ... a ak vezmem do úvahy skutočnosť prevzatia zodpovednosti za celú účtovnú závierku? ... v žiadnom prípade by som sa na také čos nedala .. ale ty asi nemáš na výber, ak spomínaš útvar ... že? ... žiadala by som nadriadeného, aby bola uskutočnená mimoriadna účtovná závierka, a to riadne aj s inventarizáciou majetku a záväzkov = a to bezo mňa ... až jej prevzatie by bolo pre mňa zásadné, inak by som prácu odmietla ...

    Hlasovalo 9 pouzivatelov

    Užitočné (9)
    Janiela, kvetinka909, maja, Tweety, bettylou, evuš, Anik, Sarlotka, Dana1
    9

    Prebratie účtovníctva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.